Cheap ounces in Madill, OK — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $24 — BOB Flower Blueberry Cupcake 28g - Pre-pack at Mk's Cure It With Cannabis ($0.86 per gram)
23 real 28g packages on Madill menus · Madill average $72.26 an ounce · typical flower $4.64 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Oklahoma city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BOB Flower Blueberry Cupcake 28g - Pre-pack Flower | each | $24 | $0.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | BOB Flower Jelly Rancher 28g - Pre-pack Flower | each | $24 | $0.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GG4 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Gelato 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Runtz 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Oreoz 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Flower Humboldt Dream 28g Pre-pack Flower | each | $56 | $2/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Wize Buds - Cannabis Flower - GG4 - 28g Flower | each | $64 | $2.29/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Equinoxx Rancid Rainbow 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Equinoxx Skywalker OG 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Equinoxx Killer Cupcake 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Equinoxx Meat Breath 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Equinoxx Morning Medz 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Equinoxx Octane Mintz 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | TEXOMA TUMBLEWEED - Banshee - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | TEXOMA TUMBLEWEED - Gas Tanker - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | TEXOMA TUMBLEWEED - Litterbox (CBK) - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | TEXOMA TUMBLEWEED - Rotten Tartz - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | TEXOMA TUMBLEWEED - Zeal #2 - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Texoma Tumbleweed GMO Pie 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $50 and under in Madill
6 packages in this price band among the cheapest Madill ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BOB Flower Blueberry Cupcake 28g - Pre-pack Flower | each | $24 | $0.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | BOB Flower Jelly Rancher 28g - Pre-pack Flower | each | $24 | $0.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GG4 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Gelato 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Runtz 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Oreoz 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $75 and under in Madill
8 packages in this price band among the cheapest Madill ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flower Humboldt Dream 28g Pre-pack Flower | each | $56 | $2/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Wize Buds - Cannabis Flower - GG4 - 28g Flower | each | $64 | $2.29/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Equinoxx Rancid Rainbow 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Equinoxx Skywalker OG 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Equinoxx Killer Cupcake 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Equinoxx Meat Breath 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Equinoxx Morning Medz 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Equinoxx Octane Mintz 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $100 and under in Madill
8 packages in this price band among the cheapest Madill ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | TEXOMA TUMBLEWEED - Banshee - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | TEXOMA TUMBLEWEED - Gas Tanker - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | TEXOMA TUMBLEWEED - Litterbox (CBK) - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | TEXOMA TUMBLEWEED - Rotten Tartz - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | TEXOMA TUMBLEWEED - Zeal #2 - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Texoma Tumbleweed GMO Pie 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Texoma Tumbleweed Gelato 41 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Texoma Tumbleweed OG Kush 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Madill
1 package in this price band among the cheapest Madill ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flower Scotti's Cake 28g Pre-pack Flower | each | $104 | $3.71/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Madill
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Madill has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Madill ounce: $72.26 across 23 listings, lowest $24.
- Average half ounce: $53.
- Average quarter: $29.70.
- Average eighth: $26.05.
See also the Madill flower price index, cheapest flower per gram and Madill deals.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.