Cheapest flower in Madill, OK
Cheapest right now: BOB Flower Blueberry Cupcake 28g - Pre-pack at Mk's Cure It With Cannabis — $24 ($0.86 per gram)
124 comparable flower listings at 1 Madill dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Oklahoma city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BOB Flower Blueberry Cupcake 28g - Pre-pack Flower | each | $24 | $0.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | BOB Flower Jelly Rancher 28g - Pre-pack Flower | each | $24 | $0.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GG4 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Oreoz 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Runtz 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Gelato 28G 35$ Oz Flower | each | $35 | $1.25/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bud Traderz Grapes and Cream x Gorilla Glue 14g Flower | each | $25 | $1.79/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 14g Zoap x Oreoz - Big Buds- Bud Traderz (Hybrid) Bud Traderz · Flower | each | $25 | $1.79/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Bud Traderz Scented Marker x G41 14g Flower | each | $25 | $1.79/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bud Traderz RS11 x Gorilla Glue 14g Flower | each | $25 | $1.79/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Flower Humboldt Dream 28g Pre-pack Flower | each | $56 | $2/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Wize Buds - Cannabis Flower - GG4 - 28g Flower | each | $64 | $2.29/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Equinoxx Morning Medz 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Equinoxx Killer Cupcake 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Equinoxx Skywalker OG 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Equinoxx Rancid Rainbow 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Equinoxx Octane Mintz 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Equinoxx Meat Breath 28g Flower | each | $75 | $2.68/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Equinoxx Morning Medz 7g Flower | each | $20 | $2.86/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Country Cannabis - Flower Eighth - Blue Dream S - 3.5g Flower | each | $12 | $3.43/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Blue Thai Stick 3.5g Flower | each | $12 | $3.43/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Country Cannabis - Flower Eighth - Strawberry Banana - 3.5g Flower | each | $12 | $3.43/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Demboyz - Flower Prepackaged - Angry Apple - 7g Flower | each | $25 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Demboyz - Flower Prepackaged - Super Runtz - 7g Flower | each | $25 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Demboyz - Flower Prepackaged - Pyxy Styx - 14g Flower | each | $50 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | TEXOMA TUMBLEWEED - Litterbox (CBK) - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | TEXOMA TUMBLEWEED - Gas Tanker - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | TEXOMA TUMBLEWEED - Banshee - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | TEXOMA TUMBLEWEED - Rotten Tartz - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | TEXOMA TUMBLEWEED - Zeal #2 - 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Texoma Tumbleweed Gelato 41 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Texoma Tumbleweed GMO Pie 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Texoma Tumbleweed OG Kush 28g Flower | each | $100 | $3.57/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Flower Scotti's Cake 28g Pre-pack Flower | each | $104 | $3.71/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Texoma Labs Thai 7G Prepack Flower | each | $28 | $4/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | GMO Pie | 3.5g Flower | each | $15 | $4.29/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | TEXOMA TUMBLEWEED - Banshee - 3.5g Flower | each | $15 | $4.29/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Texoma Tumbleweed OG Kush 3.5g Flower | each | $15 | $4.29/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | TEXOMA TUMBLEWEED - Str8 Lemonade x Pai Gow - 3.5g Flower | each | $15 | $4.29/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Texoma Labs Thai 3.5G Prepack Flower | each | $15 | $4.29/g | Mk's Cure It With Cannabis Madill · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Madill flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Madill price: $4.64 per gram (middle of $2.68–$10). That works out to about $16.24 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Madill publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Madill price data: cheapest weed in Madill, cheap ounces, Madill flower price index, Madill deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.