Cheap ounces in Muskogee, OK — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $15 — Frosty Melons | Ground | 28g at Advanced Wellness & Dispensary ($0.54 per gram)
58 real 28g packages on Muskogee menus · Muskogee average $54.01 an ounce · typical flower $5 per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare ounce prices across every Oklahoma city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Frosty Melons | Ground | 28g NBRHD · Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gelatomo | Ground | 28g NBRHD · Flower | each | $15 | $0.54/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Quarantine Buddy | Ground | 28g NBRHD · Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Reign Gardens 28g Trim Sub Zero Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Reign Gardens 28g Trim Kimchi Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Reign Gardens 28g Trim Lemon Cherry Delight Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Reign Gardens 28g Trim M.O.B. Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Reign Gardens 28g Trim A5 Waygu Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Reign Gardens 28g Trim Cartel Candy Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Dank Knight | Ground | 28g Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Glizzy 28g Shake Jet Fuel Gelato Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Glizzy 28g Shake Lazy Loco Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Glizzy 28g Shake Rosetta Stoned Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Glizzy 28g Shake Strawberry Dust Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Glizzy 28g Shake Willie Nelson Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Top Shelf Shake - Poppin Fresh Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Top Shelf Shake - Purple Chem Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Top Shelf Shake - Georgia Pie Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Top Shelf Shake - Banana Float Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Top Shelf Shake - 10gs Kush Gardens · Flower | ounce | $20 | $0.71/g | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $50 and under in Muskogee
38 packages in this price band among the cheapest Muskogee ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Frosty Melons | Ground | 28g NBRHD · Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Gelatomo | Ground | 28g NBRHD · Flower | each | $15 | $0.54/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Quarantine Buddy | Ground | 28g NBRHD · Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Reign Gardens 28g Trim Sub Zero Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Reign Gardens 28g Trim Kimchi Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Reign Gardens 28g Trim Lemon Cherry Delight Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Reign Gardens 28g Trim M.O.B. Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Reign Gardens 28g Trim A5 Waygu Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Reign Gardens 28g Trim Cartel Candy Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Dank Knight | Ground | 28g Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Glizzy 28g Shake Jet Fuel Gelato Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Glizzy 28g Shake Lazy Loco Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Glizzy 28g Shake Rosetta Stoned Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Glizzy 28g Shake Strawberry Dust Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Glizzy 28g Shake Willie Nelson Flower | each | $17.32 | $0.62/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Ounces $75 and under in Muskogee
1 package in this price band among the cheapest Muskogee ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pound 4 Pound 28g Pre-Pack - Lucky 13 Flower | each | $59.99 | $2.14/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces $100 and under in Muskogee
13 packages in this price band among the cheapest Muskogee ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Algoma 28g Pre-Pack - Jokerz Bag Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Algoma 28g Pre-Pack - Cap Junky Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Algoma 28g Pre-Pack - DJ Short Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Algoma 28g Pre-Pack - Fruit-D Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Algoma 28g Pre-Pack - Lituya Bay Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Nexleaf | Dark Rainbow 2.0 | Flower | 28G Nexleaf Cultivation · Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Nexleaf | Roseanna | Flower | 28G Nexleaf Cultivation · Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Nexleaf 28g Pre-Pack - Cakemera Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Nexleaf 28g Pre-Pack - Deep Ztate Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Nexleaf 28g Pre-Pack - Flex Fuel Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Nexleaf 28g Pre-Pack - Lobzter Flower | each | $99 | $3.54/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Algoma 28g Pre-Pack - Bodacious Berries Flower | each | $99.99 | $3.57/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Algoma 28g Pre-Pack - Sacred Sugar Flower | each | $99.99 | $3.57/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Muskogee
6 packages in this price band among the cheapest Muskogee ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jubel | Premium Pre-Packaged Buds | M.O.B. | 28 Grams Jubel · Flower | each | $130 | $4.64/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Jubel | Premium Pre-Packaged Buds | Nuclear Warheadz | 28 Grams Jubel · Flower | each | $130 | $4.64/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Garlotti Breath by Fire Brothers - 28g Smalls Flower | each | $140 | $5/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Original Glue by Fire Brothers - 28g Smalls Flower | each | $140 | $5/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Poundcake Batter by Fire Brothers - 28g Smalls Flower | each | $140 | $5/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Meat Candy by Fire Brothers - 28g Smalls Flower | each | $140 | $5/g | Lifted Spirits Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Muskogee
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Muskogee has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Muskogee ounce: $54.01 across 58 listings, lowest $15.
- Average half ounce: $36.17.
- Average quarter: $30.81.
- Average eighth: $20.34.
See also the Muskogee flower price index, cheapest flower per gram and Muskogee deals.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.