Cheapest weed in Muskogee, OK
2,340 Muskogee menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Oklahoma city: cheapest weed in Oklahoma
Cheapest flower in Muskogee
See all flower prices →Cheapest right now: Gelatomo | Ground | 28g at Advanced Wellness & Dispensary — $15 ($0.54 per gram) · 454 comparable items at 7 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gelatomo | Ground | 28g NBRHD · Flower | each | $15 | $0.54/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Frosty Melons | Ground | 28g NBRHD · Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Quarantine Buddy | Ground | 28g NBRHD · Flower | ounce | $15 | $0.54/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Reign Gardens 28g Trim A5 Waygu Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Reign Gardens 28g Trim Sub Zero Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Reign Gardens 28g Trim Cartel Candy Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Reign Gardens 28g Trim M.O.B. Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Reign Gardens 28g Trim Lemon Cherry Delight Flower | each | $15.58 | $0.56/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Muskogee
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Smack! | Sweet Cherry Cartridge | 1g at Re-Up Cannabis Dispensary — $5.99 ($5.99 per gram) · 925 comparable items at 7 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Smack! | Sweet Cherry Cartridge | 1g Smack · Vape Pens | each | $5.99 | $5.99/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Smack! | Tropical Cartridge | 1g Smack · Vape Pens | each | $5.99 | $5.99/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 1g Sour Diesel #9 Cartridge - Oil Traderz (Sativa) Oil Traderz · Vape Pens | each | $5.99 | $5.99/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Guava Pear | 510 Cartridge | 1g Smack · Vape Pens | each | $5.99 | $5.99/g | Re-Up Cannabis Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BOOM: MIMOSA 5GRAM DISPOSABLE Vape Pens | each | $32 | $6.40/g | GREEN ST . Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BOOM: CHEM BREATH 5GRAM DISPOSABLE Vape Pens | each | $32 | $6.40/g | GREEN ST . Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tribe | No THC Flavor Booster | Watermelon Ice | Splits Disposable | 2g Tribe · Vape Pens | each | $12.90 | $6.45/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tribe | No THC Flavor Booster | Peach Ice | Splits Disposable | 2g Tribe · Vape Pens | each | $12.90 | $6.45/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Muskogee
See all edibles prices →Cheapest right now: LAKE & BAKE: ORANGE PUNCH MIMOSA LIVE RESIN GUMMIES 3000MG at GREEN ST . Dispensary — $35 ($1.17 per 100mg of THC) · 212 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LAKE & BAKE: ORANGE PUNCH MIMOSA LIVE RESIN GUMMIES 3000MG Edibles | each · 3000mg THC | $35 | $1.17/100mg THC | GREEN ST . Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | LAKE & BAKE: CHERRY LIME HAZE LIVE RESIN GUMMIES 3000MG Edibles | each · 3000mg THC | $35 | $1.17/100mg THC | GREEN ST . Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | LAKE & BAKE: WEDDING PIE LIVE RESIN GUMMIES 3000MG Edibles | each · 3000mg THC | $35 | $1.17/100mg THC | GREEN ST . Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | LAKE & BAKE: PRENUP LIVE RESIN GUMMIES 3000MG Edibles | each · 3000mg THC | $35 | $1.17/100mg THC | GREEN ST . Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | LAKE & BAKE: TROPICANA COOKIES LIVE RESIN GUMMIES 3000MG Edibles | each · 3000mg THC | $35 | $1.17/100mg THC | GREEN ST . Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Vortex 1000mg - Green Apple Kush Gardens · Edibles | each · 1000mg THC | $12 | $1.20/100mg THC | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Vortex 1000mg - Peach Mango Kush Gardens · Edibles | each · 1000mg THC | $12 | $1.20/100mg THC | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Good Medicine 1000mg- Blue Razz Kush Gardens · Edibles | each · 1000mg THC | $12 | $1.20/100mg THC | Kush Gardens Dispensary - Muskogee Muskogee · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Muskogee
See all concentrates prices →Cheapest right now: dab father blend | Solvent | Badder | 28g at Advanced Wellness & Dispensary — $85 ($3.04 per gram) · 179 comparable items at 4 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | dab father blend | Solvent | Badder | 28g Concentrates | ounce | $85 | $3.04/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Oreo Mints | Solvent | Crumble | 28g Concentrates | ounce | $85 | $3.04/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 7g BHO Plaid Tree - "MAC" (Hybrid) Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 7g BHO Plaid Tree - "LaDonna" (Hybrid) Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 7g BHO Plaid Tree - "Stars & Strips" (Hybrid) Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 7g BHO Plaid Tree - "Zkillato" (Hybrid) Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 7g BHO Plaid Tree - "Biscoff" (Indica) Concentrates | each | $25 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Doc Ferguson - "Peach Daiquiri" BHO Concentrate (14g) Concentrates | each | $50 | $3.57/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Muskogee
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: "White Truffle" In-House Preroll (1g) at Advanced Wellness & Dispensary — $1.50 ($1.50 per gram) · 62 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | "White Truffle" In-House Preroll (1g) Pre-rolls | gram | $1.50 | $1.50/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | "Poppin Fresh" In-House Preroll (1g) Pre-rolls | gram | $1.50 | $1.50/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | "Lady Luck" In-House Preroll (1g) Pre-rolls | gram | $1.50 | $1.50/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | "Budder Cream" In-House Preroll (1g) Pre-rolls | gram | $1.50 | $1.50/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | "Banana Float" In-House Preroll (1g) Pre-rolls | gram | $1.50 | $1.50/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pure Garlic | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $1.50 | $1.50/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Marshmellow x Cosa | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $1.50 | $1.50/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Animal Face x Wedding Cake | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $1.50 | $1.50/g | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Muskogee
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Cartel Oil Co | Outer Space | Diamond Infused Joints | 1.2g each | 14pk at Advanced Wellness & Dispensary — $7 ($0.50 per piece) · 503 comparable items at 7 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartel Oil Co | Outer Space | Diamond Infused Joints | 1.2g each | 14pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 14-pack | $7 | $0.50/piece | Advanced Wellness & Dispensary Muskogee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GLP - Lucky's 2g C02 Joint - Green Crack (S) Infused Pre-rolls | 2 g | $4 | $2/g | Euphora Muskogee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cartel Oil Co | Orange Cookies | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $18.01$22.5120% off | $2.14/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cartel Oil Co | Papaya Bomb | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $18.01$22.5120% off | $2.14/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cartel Oil Co | Habibi | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $18.01$22.5120% off | $2.14/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cartel Oil Co | Atomic Apple | Infused Joints | 1.2g each | 7pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | each · 7-pack | $18.01$22.5120% off | $2.14/g | Flower Power Dispensary Muskogee · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cartel - 1.2g Diamond Infused - 14g Pack - 16.8g - Terminator OG (I) Infused Pre-rolls | 16.8 g | $40 | $2.38/g | Euphora Muskogee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cartel Oil Co | Washington Apple | Infused Joints | 1.2g each | 14pk Cartel Oil Co · Infused Pre-rolls | 16.8 g · 14-pack | $40 | $2.38/g | Euphora Muskogee · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Muskogee flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Muskogee →Discounted items across Muskogee menus, newest first.
Best dispensaries in Muskogee →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (5 items at 2 stores) in Muskogee — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Oklahoma dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.