Cheap ounces in Brookville, PA — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $170 — INSA Super Silver Haze Whole Flower 28g at Curaleaf Dispensary Brookville ($6.07 per gram)
33 real 28g packages on Brookville menus · Brookville average $187.42 an ounce · typical flower $8.57 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Pennsylvania city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | INSA Super Silver Haze Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | INSA Grape Rntz Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | INSA GG4 Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | INSA Animal Alien Mnts Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | SeCHe Buddha Gas Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SeCHe Stun Spore Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SeCHe Fruit Striped Lato Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply Director's Cut Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Supply 8" Bagel Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Supply Burnt Orange Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Supply Cherry AK Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Supply Chimera Junky Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Good Green Blue Zashimi Mixed Buds 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find. Cool Bite Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find. Berry Medley Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Find. Agent Z Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Find | Muffin Bomb | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Find. Mystic Funk Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Find. Pelirroja Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Find. Ridgelion 7 Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Brookville
33 packages in this price band among the cheapest Brookville ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | INSA Super Silver Haze Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | INSA Grape Rntz Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | INSA GG4 Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | INSA Animal Alien Mnts Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | SeCHe Buddha Gas Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SeCHe Stun Spore Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SeCHe Fruit Striped Lato Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Supply Director's Cut Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Supply 8" Bagel Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Supply Burnt Orange Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Supply Cherry AK Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Supply Chimera Junky Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Good Green Blue Zashimi Mixed Buds 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find. Cool Bite Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Find. Berry Medley Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Brookville
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Brookville has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Brookville ounce: $187.42 across 33 listings, lowest $170.
- Average half ounce: $99.61.
- Average quarter: $59.47.
- Average eighth: $36.12.
See also the Brookville flower price index, cheapest flower per gram and Brookville deals.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.