Cheapest flower in Brookville, PA
Cheapest right now: &Shine Hybrid Ground Flower 14g at Curaleaf Dispensary Brookville — $55 ($3.93 per gram)
400 comparable flower listings at 1 Brookville dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Pennsylvania city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine Hybrid Ground Flower 14g Flower | half ounce | $55 | $3.93/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine Hybrid Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine Sativa Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine Indica Ground Flower 7g Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Supply Director's Cut Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Supply Chimera Junky Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Supply Chemex Ground Flower 14g Flower | half ounce | $60 | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | R.O. Singapore Sling #9 Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Supply Billy Ocean Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Supply Canal Street Rntz Ground Flower 7g Flower | quarter | $35 | $5/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Mood Funky Tropic Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Mood Tropicana Cherry Trffle Ckies Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Mood Lemon Lime Octane Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Mood DeDeShee Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Mood Chita Chew Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | R.O. Scrambler Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | R.O. Blue Beach Haze Ground Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | SeCHe Mad Rabbid #5 Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | SeCHe Sour Garlic Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Modern Flower Holy Grail Kush x FRT GSHRS Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | SeCHe Purple Starfruit Ground Flower 7g Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | R.O. Funk Mountain Whole Flower 14g Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | INSA Super Silver Haze Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | INSA Animal Alien Mnts Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | INSA Grape Rntz Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | INSA GG4 Whole Flower 28g Flower | ounce | $170 | $6.07/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | SeCHe Buddha Gas Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | SeCHe Stun Spore Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | SeCHe Fruit Striped Lato Whole Flower 28g Flower | ounce | $175 | $6.25/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Supply 8" Bagel Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Supply Burnt Orange Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Supply Chimera Junky Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Supply Director's Cut Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Supply Cherry AK Small Buds 28.3g Flower | 28.3 g | $180 | $6.36/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Find. Berry Medley Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Find | Muffin Bomb | Big Buds | 28g Find · Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Find. Dominaer Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Find. Frosted Fuel Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Find. Funk Bomb Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Find. Mystic Funk Whole Flower 28g Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Curaleaf Dispensary Brookville Brookville · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Brookville flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Brookville price: $8.57 per gram (middle of $6.43–$11.43). That works out to about $30 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Brookville publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Brookville price data: cheapest weed in Brookville, cheap ounces, Brookville flower price index, Brookville deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.