Cheap ounces in Malvern, PA — today's lowest prices
Cheapest ounce right now: $130.50 — Later Days Rainbow Cream 28g Flower at Zen Leaf Cannabis Dispensary ($4.66 per gram)
37 real 28g packages on Malvern menus · Malvern average $184.69 an ounce · typical flower $7.52 per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare ounce prices across every Pennsylvania city
Cheapest ounces today
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Later Days Rainbow Cream 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Later Days Sacred Lemon 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Old Pal Frostburn Fuel 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | INSA Legend OG 28g Flower Flower | ounce | $160.50 | $5.73/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | SeChe T1 Goofiez 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Legend Deez Rntz 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Legend Z Banger 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mad Rabbid #5 | Big Buds | 28g Seche · Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | SeChe T1 Green Diesel 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Savvy Baby Jokerz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy Galactic Rntz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy Gelato 41 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy Ghost White 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy Kush Myntz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Gelato [1oz] Flower Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Good Green Bnana GMO Reserve 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Good Green Durban Z 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Good Green Giggle Gas 28g Smalls Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy Snake N Break 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy | Grape Noir | Big Buds | 28g Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Ounces premium ounces (over $100) in Malvern
37 packages in this price band among the cheapest Malvern ounces we're tracking today.
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Later Days Rainbow Cream 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Later Days Sacred Lemon 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Old Pal Frostburn Fuel 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | INSA Legend OG 28g Flower Flower | ounce | $160.50 | $5.73/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | SeChe T1 Goofiez 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Legend Deez Rntz 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Legend Z Banger 28g Smalls Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Mad Rabbid #5 | Big Buds | 28g Seche · Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | SeChe T1 Green Diesel 28g Flower Flower | ounce | $175.50 | $6.27/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Savvy Baby Jokerz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy Galactic Rntz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy Gelato 41 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy Ghost White 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy Kush Myntz 28g Flower Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Gelato [1oz] Flower Savvy · Flower | ounce | $180.50 | $6.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
What an ounce costs in Malvern
Only listings that publish a 28-gram package size appear on this page, so nothing here is a per-gram price multiplied up. Brackets appear only when stock actually falls inside them — if Malvern has no ounces under $50 today, that section simply isn't shown.
- Average Malvern ounce: $184.69 across 37 listings, lowest $130.50.
- Average half ounce: $100.38.
- Average quarter: $53.22.
- Average eighth: $34.85.
See also the Malvern flower price index, cheapest flower per gram and Malvern deals.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Adults 21+ only.