Cheapest weed in Malvern, PA
400 Malvern menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Pennsylvania city: cheapest weed in Pennsylvania
Cheapest flower in Malvern
See all flower prices →Cheapest right now: Later Days Sacred Lemon 28g Flower at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $130.50 ($4.66 per gram) · 235 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Later Days Sacred Lemon 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Later Days Rainbow Cream 28g Flower Flower | ounce | $130.50 | $4.66/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Calypso Pikes Peak 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Calypso Tropicanna Haze 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Calypso Skunk Mntz 7g Ground Flower | quarter | $33.50 | $4.79/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Old Pal Frostburn Fuel 28g Ground Flower | ounce | $145.50 | $5.20/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Old Pal Biscotti Blues 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Old Pal Lime Slush 14g Ground Flower | half ounce | $75.50 | $5.39/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Malvern
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Pine Bomb 0.3g All-In-One at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $23 ($2.30 per gram) · 165 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Pine Bomb 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Sour Skunk 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Passionfruit Gelato 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Mandarin Dreams 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Grand Doggy Purple 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $23 | $2.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Chemdawg 91 | 0.3g Nectar Pen | Hybrid (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $25.50 | $2.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy HYPHEN Sour Tangie 3g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy HYPHEN Rainbow Belts 3g Pod Vape Pens | 3 g | $89.50 | $29.83/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Malvern · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Malvern flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Malvern →Discounted items across Malvern menus, newest first.
Best dispensaries in Malvern →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Pennsylvania dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.