Cheapest pre-rolls in Ninilchik, AK
Cheapest right now: (I) Frosted Fumes 10pk at Alaskan Grown Cannabis — $75 ($15 per gram)
65 comparable pre-rolls listings at 1 Ninilchik dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Alaska city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (I) Frosted Fumes 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $75 | $15/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | (I) Tropical Static 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $75 | $15/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | (H) Crescendo 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $75 | $15/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | (I) Frosted Fumes 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $48 | $16/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | (I) Tropical Static 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $48 | $16/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | (H) Crescendo 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $48 | $16/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | (H) Crescendo 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $17 | $17/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | (I) Tropical Static 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $17 | $17/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | (I) Frosted Fumes 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $17 | $17/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | (H)Marmalade Kush 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $85 | $17/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | (H) Leftover Cake 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $85 | $17/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | (H) Shocker 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $85 | $17/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | (I) Tropical Static .5g Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $9 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | (H) Crescendo .5g Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $9 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | (I) Frosted Fumes .5g Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $9 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | (I) Terpee Slurpee 1g Preroll Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | (S) Lemon Ice Pucker 1g Preroll Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | (H) Georgia Pie 1g Preroll Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | (H) How Now Pink Cow 1g Preroll Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | (H)Marmalade Kush 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $54 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | (H) Shocker 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $54 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | (H) Leftover Cake 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $54 | $18/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | (H) Marmalade Kush 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $19 | $19/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | (H)Apples & Bananas 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $19 | $19/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | (H) Shocker 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $19 | $19/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | (H) Leftover Cake 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $19 | $19/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | (H) Platinum Garlic 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $95 | $19/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | (H)Apples & Bananas 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $95 | $19/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | (I) Barbenheimer 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $95 | $19/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | (I) Funky Banana 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $95 | $19/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | (IH)Tundra Berry 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $95 | $19/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | (S)Lemon Ice Pucker 10pk Pre-rolls | 5 g · 10-pack | $95 | $19/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | (H) Leftover Cake .5g Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $10 | $20/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | (H) Shocker .5g Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $10 | $20/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | (H)Apples & Bananas .5g Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $10 | $20/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | (H)Marmalade Kush .5g Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $10 | $20/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | (I) Barbenheimer 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $60 | $20/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | (H) Papaya Slut 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $60 | $20/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | (H) Nevada Mints 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $60 | $20/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | (I) Funky Banana 6pk Pre-rolls | 3 g · 6-pack | $60 | $20/g | Alaskan Grown Cannabis Ninilchik · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Ninilchik pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ninilchik price: $20 per gram (middle of $17–$22.60). That works out to about $70 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Ninilchik publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ninilchik price data: cheapest weed in Ninilchik, cheap ounces, Ninilchik flower price index, Ninilchik deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Alaska dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.