Cheapest weed in Willow, AK
177 Willow menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Alaska city: cheapest weed in Alaska
Cheapest flower in Willow
See all flower prices →Cheapest right now: OG Kush | Bud Bar at The Depot - Midnight Sun Distributors — $9.52 ($6.35 per gram) · 16 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | OG Kush | Bud Bar Flower | 1.5 g | $9.52 | $6.35/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple Express | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $23.81 | $6.80/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tora Tsu | Pre-packed Flower | eighth | $23.81 | $6.80/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Phog | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $23.81 | $6.80/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Exodus Cheese | Pre-Packed Flower | eighth | $23.81 | $6.80/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Elusive Dreams | Bud Bar Flower | eighth | $28.57 | $8.16/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lilac Diesel Flower | 1/2 g | $4.76 | $9.52/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tora Tsu | Big Buds | 1g Flower | gram | $9.52 | $9.52/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Willow
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Ooze Slim Twist Vape Pen 2.0 - BOTH at The Depot - Midnight Sun Distributors — $20 ($20 per cartridge) · 71 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Willow
See all edibles prices →Cheapest right now: Just CBD 1000 MG Ribbons Gummies - mg at The Depot - Midnight Sun Distributors — $50 ($5 per 100mg of THC) · 49 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Just CBD 1000 MG Ribbons Gummies - mg Edibles | each · 1000mg THC | $50 | $5/100mg THC | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Rise N' Shine Immune Support Gummies - 30ct 750mg Edibles | each · 30-pack · 750mg THC | $45 | $6/100mg THC | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 10ct Ashwagandha Gummies 250mg Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $25 | $10/100mg THC | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sleepy Zs CBD + CBN Gummies - 250mg Edibles | each · 250mg THC | $25 | $10/100mg THC | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Just CBD Chicken Rice Dog Treats - 150mg Edibles | each · 150mg THC | $25 | $16.67/100mg THC | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Just CBD Peanut Butter Dog Treats - 150mg Edibles | each · 150mg THC | $25 | $16.67/100mg THC | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Kodiak Krispies (100mg) Baked Alaska · Edibles | each · 100mg THC | $19.05 | $19.05/100mg THC | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Arctic Stars – Cookies & Cream – White Chocolate – 100mg THC – 10 Pack Arctic Bakery · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $19.05 | $19.05/100mg THC | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Willow
See all concentrates prices →Cheapest right now: 0.5g | Juicy J's - Cherry Bomb at The Depot - Midnight Sun Distributors — $11.43 ($22.86 per gram) · 18 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0.5g | Juicy J's - Cherry Bomb Concentrates | 1/2 g | $11.43 | $22.86/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 0.5g | Juicy J's - Mega Smurf Concentrates | 1/2 g | $11.43 | $22.86/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Canna Get Hashy 1g | Terp Sugar - Chem Pebbles Concentrates | gram | $38.10 | $38.10/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Atomic Panda | 1g FECO Concentrates | gram | $38.10 | $38.10/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Extractly 1G Wax | - Lip Gloss Concentrates | gram | $38.10 | $38.10/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Extractly 1G Wax | - Jokerz 31 Concentrates | gram | $38.10 | $38.10/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Extractly 1G Wax | - Black Maple Grapes Concentrates | gram | $38.10 | $38.10/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Honey Coma | 1g FECO Concentrates | gram | $38.10 | $38.10/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Willow
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Grape Ape | Preroll at The Depot - Midnight Sun Distributors — $33.33 ($6.67 per gram) · 18 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Grape Ape | Preroll Pre-rolls | 5 g | $33.33 | $6.67/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Papa Smurf | Pre Roll Pre-rolls | 2.5 g | $19.05 | $7.62/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Critical Kush | Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $4.76 | $9.52/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Critical Sensi Star | Joints | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $4.76 | $9.52/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grandpa Larry | Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $4.76 | $9.52/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Wonder Woman | Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $4.76 | $9.52/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | White Widow | Preroll Pre-rolls | 1/2 g | $4.76 | $9.52/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tora Tsu | Minis | 0.5g Pre-rolls | 1/2 g | $4.76 | $9.52/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Willow
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Soyuz OG | Infused Joints | 0.5g at The Depot - Midnight Sun Distributors — $11.43 ($22.86 per gram) · 3 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Soyuz OG | Infused Joints | 0.5g Solstice · Infused Pre-rolls | 1/2 g | $11.43 | $22.86/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Solstice | Infused Joint 0.5g - Champagne Kush x Runtz Infused Pre-rolls | 1/2 g | $11.43 | $22.86/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Solstice | Infused Joint 0.5g - Papa Smurf X Phog Infused Pre-rolls | 1/2 g | $11.43 | $22.86/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Willow flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Willow →Discounted items across Willow menus, newest first.
Best dispensaries in Willow →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (3 items at 1 store), drinks (2 items at 1 store) in Willow — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Alaska dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.