Cheapest infused pre-rolls in Willow, AK
Cheapest right now: Soyuz OG | Infused Joints | 0.5g at The Depot - Midnight Sun Distributors — $11.43 ($22.86 per gram)
3 comparable infused pre-rolls listings at 1 Willow dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Alaska city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Soyuz OG | Infused Joints | 0.5g Solstice · Infused Pre-rolls | 1/2 g | $11.43 | $22.86/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Solstice | Infused Joint 0.5g - Champagne Kush x Runtz Infused Pre-rolls | 1/2 g | $11.43 | $22.86/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Solstice | Infused Joint 0.5g - Papa Smurf X Phog Infused Pre-rolls | 1/2 g | $11.43 | $22.86/g | The Depot - Midnight Sun Distributors Willow · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Willow infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Willow price: $22.86 per gram (middle of $22.86–$22.86). That works out to about $80.01 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Willow publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Willow price data: cheapest weed in Willow, cheap ounces, Willow flower price index, Willow deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Alaska dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.