Cheapest flower in Clifton, AZ
Cheapest right now: TFS Flower Tres Equis (I) 3.5g at Clifton Bakery — $15.80 ($4.51 per gram)
21 comparable flower listings at 1 Clifton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | TFS Flower Tres Equis (I) 3.5g Flower | each | $15.80 | $4.51/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | HG Flower Blueberry Muffin (I) 3.5g Flower | each | $15.80 | $4.51/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | TFS Flower Kronologik (S) 3.5g Flower | each | $15.80 | $4.51/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | TFS Flower Killafornia (H) 3.5g Flower | each | $15.80 | $4.51/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | TFS Flower Certified Bomb (I) 3.5g Flower | each | $15.80 | $4.51/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Ricu Flower Amnesia Island (S) 3.5g Flower | each | $15.80 | $4.51/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | A9F Flower Sour Soda (S) 3.5g Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | TFS Flower Master Kush (I) 3.5g Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | TFS Flower Kush Mintz (H) 3.5g Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | Fight Club | Big Buds | 3.5g The Flower Shop · Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | TFS Flower Gelato 41 (H) 3.5g Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | Ricu Flower Timewreck (SH) 3.5g Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | RICU Flower Obama Runtz (H) 3.5g Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | RICU Flower Mule Fuel (SH) 3.5g Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | RICU Flower Mr Nasty (IH) 3.5g Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | Ricu Flower Melted Strawberry (H) 3.5g Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | RICU Flower Illuminati (IH) 3.5g Flower | each | $15.90 | $4.54/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | HV Infused Flower - Butter Peach (H) 7g Flower | each | $39.80 | $5.69/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | HV Infused Flower - Kiwi Berry (H) 7g Flower | each | $39.80 | $5.69/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | HV Infused Flower - Tiger's Blood (I) 7g Flower | each | $39.80 | $5.69/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | HV Infused Flower - Big Red (I) 7g Flower | each | $39.80 | $5.69/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Clifton flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Clifton price: $4.54 per gram (middle of $4.51–$5.69). That works out to about $15.89 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Clifton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Clifton price data: cheapest weed in Clifton, cheap ounces, Clifton flower price index, Clifton deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.