Cheapest pre-rolls in Clifton, AZ
Cheapest right now: T14 Preroll 14pk - BC Hash (H) 7g at Clifton Bakery — $23.98 ($3.43 per gram)
31 comparable pre-rolls listings at 1 Clifton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | T14 Preroll 14pk - BC Hash (H) 7g Pre-rolls | each · 14-pack | $23.98 | $3.43/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 2 | T14 Preroll 14pk - AK-47 (S) 7g Pre-rolls | each · 14-pack | $23.98 | $3.43/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 3 | A9F 2pk Preroll Basket Case #6 (IH) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.80 | $5.90/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 4 | RICU 2pk Preroll LCG (IH) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.80 | $5.90/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 5 | Ricu 2pk Preroll BC Hash (IH) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.84 | $5.92/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 6 | Blaze 2pk Preroll Za-tiva (S) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.91 | $5.96/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 7 | Blaze 2pk Preroll D-inferno (H) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.91 | $5.96/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 8 | Ricu 2pk Preroll Banana Punch (H) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.95 | $5.97/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 9 | HG 2pk Preroll Permanent Marker (IH) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.95 | $5.97/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 10 | HG 2pk Preroll Mr. Stinky (IH) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.95 | $5.97/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 11 | HG 2pk Preroll Lemon Slam (S) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.95 | $5.97/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 12 | HG 2pk Preroll Drippin Ain't Easy (H) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.95 | $5.97/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 13 | HG 2pk Preroll Blueberry Muffin (I) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.95 | $5.97/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 14 | Ricu 2pk Preroll AK-47 (SH) 2g Pre-rolls | each · 2-pack | $11.95 | $5.97/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 15 | HG Preroll Mr. Stinky (IH) 1g Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 16 | HG Preroll Drippin Ain't Easy (I) 1g Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 17 | Blueberry Muffin (1 Gram Indica Pre-Roll) Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 18 | TFS Preroll Pink Certz (H) 1g Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 19 | Ricu Preroll AK-47 (SH) 1g Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 20 | Permanent Marker | Joints | 1g High Tide · Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 21 | Velouria | Joints | 1g The Flower Shop · Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 22 | Lemon Shnizz | Joints | 1g The Flower Shop · Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 23 | HG Preroll Oh Bliz #2 (H) 1g Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 24 | HG Preroll Falcon 9 OG (IH) 1g Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 25 | RICU Preroll Gas Pedal (H) 1g Pre-rolls | each | $6.36 | $6.36/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 26 | Ricu Preroll Banana Punch (H) 1g Pre-rolls | each | $6.40 | $6.40/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 27 | RICU Preroll LCG (IH) 1g Pre-rolls | each | $6.40 | $6.40/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 28 | ZERO GRAVITY 10PK SHORTIES PREROLLS 3.5G Shorties · Pre-rolls | each · 10-pack | $27.80 | $7.94/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 29 | Shorties Lemon Shnizz (S) 3.5g Pre-rolls | each | $27.80 | $7.94/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 30 | Pink Certz | Joints | 1g | 2pk The Flower Shop · Pre-rolls | each · 2-pack | $11.95 | $11.95/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
| 31 | Super Silver Haze | Joints | 1g | 2pk The Flower Shop · Pre-rolls | each · 2-pack | $11.95 | $11.95/g | Clifton Bakery Clifton · ★ 4.8 · pickup | Aug 1, 2026 |
How Clifton pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Clifton price: $6.36 per gram (middle of $5.90–$7.94). That works out to about $22.26 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Clifton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Clifton price data: cheapest weed in Clifton, cheap ounces, Clifton flower price index, Clifton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.