| 1 | Cheetah Piss | Prepacked Smalls - 14 g Flower | each | $54.50$10950% off | $3.89/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Pacman | Prepacked Smalls Flower - 14 g Flower | each | $54.50$10950% off | $3.89/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Sherb Cake | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $60$12050% off | $4.29/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Trop Cherry | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $60$12050% off | $4.29/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Vienna | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $65$13050% off | $4.64/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Cookies | That Badu | Big Buds | 14g Flower | each | $65$13050% off | $4.64/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Hollywood | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $65$13050% off | $4.64/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Citrus Frost | Deli Style Flower Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Jungle Peel | Deli Style Flower Flower | gram | $5 | $5/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Pacman | Prepacked Flower - 3.5 g Flower | each | $22.50$4550% off | $6.43/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Crunch Berries | Prepacked Flower - 3.5 g Flower | each | $22.50$4550% off | $6.43/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Cookies | That Badu | Big Buds Baggie | 3.5g Flower | each | $22.50$4550% off | $6.43/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Cinnamon Milk | Prepacked Flower - 3.5 g Flower | each | $22.50$4550% off | $6.43/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | East Side Stank | Prepacked Flower - 3.5 g Flower | each | $22.50$4550% off | $6.43/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Gary Payton | Prepacked Flower - 3.5 g Flower | each | $22.50$4550% off | $6.43/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Watermelonz | Prepacked Flower - 3.5 g Flower | each | $22.50$4550% off | $6.43/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Beauty Sleep Flower (Smalls Blend) [7g] | each | $45 | $6.43/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Mind Games Flower (Smalls Blend) [7g] | each | $45 | $6.43/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Brainteaser Flower (Smalls Blend) [7g] | each | $45 | $6.43/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Magic Strawz | Prepacked Flower - 3.7 g Flower | each | $25$5050% off | $6.76/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Dante Flower Jar 3.7g (1/8th) | each | $25$5050% off | $6.76/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Tropical Cherry Flower Jar 3.7g (1/8th) | each | $25$5050% off | $6.76/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | NF1 | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $95$11014% off | $6.79/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | 8" Bagel | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $95$11014% off | $6.79/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Durban Poison | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $95$11014% off | $6.79/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Jenny Kush | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $95$11014% off | $6.79/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | White Widow | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $95$11014% off | $6.79/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Grape Gotti | Popcorn Flower - 3.5 g Flower | each | $24 | $6.86/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Planet Bang Bang | Popcorn Flower - 3.5 g Flower | each | $24 | $6.86/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Haze Berry | Popcorn Flower - 3.5 g Flower | each | $24 | $6.86/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | On The Eighth Day Flower (Smalls Blend) [3.5g] | each | $25 | $7.14/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | Confidence Booster | Prepacked Smalls - 3.5 g Flower | each | $25 | $7.14/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | Rummage Sale Flower (Smalls Blend) [3.5g] | each | $25 | $7.14/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | X-Ray Z | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $100 | $7.14/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | Sugar Rush | Prepacked Flower - 14 g Flower | each | $100 | $7.14/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | Killifornia | Deli Style Flower Flower | gram | $8 | $8/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | Soap | Deli Style Flower Flower | gram | $8 | $8/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | Ghost OG | Prepacked Indoor Flower - 10 g Flower | each | $84$12030% off | $8.40/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | Permanent Shade | Indoor Prepacked Flower - 10 g Flower | each | $84$12030% off | $8.40/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | XJ-13 | Indoor Flower - 10 g Flower | each | $84$12030% off | $8.40/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |