| 1 | Garlic Cookies | All-In-One Vape - 3 g Vape Pens | each | $30$6050% off | $10/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Cali-Mosa | All In One - 3 g Vape Pens | each | $30$6050% off | $10/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Strawberry Cough | All-In-One - 3 g Vape Pens | each | $30$6050% off | $10/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Snozberry Meow | All-In-One Vape - 3 g Vape Pens | each | $30$6050% off | $10/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Lemon Cherry Sorbet | All-In-One Vape - 3 g Vape Pens | each | $30$6050% off | $10/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Purple Punch | All-In-One - 3 g Vape Pens | each | $30$6050% off | $10/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pina Colada | 1G Tank | each | $12.50$2550% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Royal Pear | 1G Tank | each | $12.50$2550% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | Forbidden Apple | 1G Tank | each | $12.50$2550% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | Peach Kush | 1G Tank | each | $12.50$2550% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | Paradise Passion | 1G Tank | each | $12.50$2550% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | Smooth Operator Blinqr | All-In-One - 2 g Vape Pens | each | $25$5050% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Just Peachy | BlinQR All-In-One Vape - 2 g Vape Pens | each | $25$5050% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Mango Go Burrr | BlinQR All-In-One Vape - 2 g Vape Pens | each | $25$5050% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Candy Apple | BlinQR All-In-One Vape - 2 g Vape Pens | each | $25$5050% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 16 | Tropical Vacation | BlinQR All-In-One Vape - 2 g Vape Pens | each | $25$5050% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 17 | Orange Pop | BlinQR All-In-One - 2 g Vape Pens | each | $25$5050% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 18 | Pucker Up | BlinQR All-In-One Vape - 2 g Vape Pens | each | $25$5050% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 19 | Jungle Juice | BlinQR All-In-One Vape - 2 g Vape Pens | each | $25$5050% off | $12.50/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 20 | Guavalicious | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 21 | Lemon Pound Cake | Balanced Line | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 22 | Pink Lemon Haze | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 23 | Blackberry OG | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 24 | Peach Ice-T | Collab | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 25 | Cactus Chill | AZ Exclusive | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 26 | Red Plum | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 27 | Mint OG | Balanced Line | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 28 | Tropical Kiwi | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 29 | Mowie Wowie | Balanced Line | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 30 | Watermelon Kush | 2G All In One Device | each | $27.50$5550% off | $13.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 31 | STIIIZY - PINK ACAI - 2G All-In-One | each | $29.50$5950% off | $14.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 32 | STIIIZY - PINEAPPLE RT - 2G All-In-One | each | $29.50$5950% off | $14.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 33 | STIIIZY - GRANDDADDY PURP - 2G All-In-One | each | $29.50$5950% off | $14.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 34 | STIIIZY - STRAWBERRY COUGH - 2G All-In-One | each | $29.50$5950% off | $14.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 35 | STIIIZY - SFV OG - 2G All-In-One | each | $29.50$5950% off | $14.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 36 | STIIIZY - SKY OG - 2G All-In-One | each | $29.50$5950% off | $14.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 37 | STIIIZY - WATERMELON Z - 2G All-In-One | each | $29.50$5950% off | $14.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 38 | STIIIZY - BISCOTTI - 2G All-In-One | each | $29.50$5950% off | $14.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 39 | STIIIZY - ORANGE SUNSET - 2G All-In-One | each | $29.50$5950% off | $14.75/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 40 | Peachy Keen 2G Liquid Diamonds AIO | each | $32.50$6550% off | $16.25/g | Farm Fresh Medical/Recreational Marijuana Dispensary Lake Havasu City · ★ 4.6 · delivery | Aug 1, 2026 |