Cheapest weed in Quartzsite, AZ
94 Quartzsite menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arizona city: cheapest weed in Arizona
Cheapest flower in Quartzsite
See all flower prices →Cheapest right now: GMO Smalls by Sunday Goods at Zanzibar dispensary — $33 ($2.36 per gram) · 16 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GMO Smalls by Sunday Goods Flower | half ounce | $33$5540% off | $2.36/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | UK Cheese by The Pharm Flower | half ounce | $39$6540% off | $2.79/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | White Truffles | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $45$7540% off | $3.21/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Face Mints | Flower [7g] Sunday Goods · Flower | quarter | $24$4040% off | $3.43/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Mother's Milk by The Pharm Flower | 4 g | $15$2540% off | $3.75/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Las Vegas Triangle Kush by The Pharm Flower | 4 g | $15$2540% off | $3.75/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Lurch by The Pharm Flower | 4 g | $15$2540% off | $3.75/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | GMO by The Pharm Flower | 4 g | $15$2540% off | $3.75/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Quartzsite
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Goldsmith Extracts Grand Daddy Purple Indica Distillate Cart at Zanzibar dispensary — $12 ($12 per gram) · 19 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Goldsmith Extracts Grand Daddy Purple Indica Distillate Cart Vape Pens | gram | $12$2040% off | $12/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Goldsmith Extracts California Orange Distillate Cart Vape Pens | 1/10 g | $12$2040% off | $12/piece | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Goldsmith Extracts Tropicana Cookies Distillate Cart Vape Pens | gram | $12$2040% off | $12/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Goldsmith Extracts Watermelon Distillate Cart Vape Pens | 1/10 g | $12$2040% off | $12/piece | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Gelato Cartridge Vape Pens | gram | $12$2040% off | $12/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Goldsmith Extracts Melon Zest Cart Vape Pens | gram | $12$2040% off | $12/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Goldsmith Extracts Northern Lights Distillate Cart Vape Pens | 1/2 g | $7.50$12.5040% off | $15/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Jack Herer Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $7.50$12.5040% off | $15/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest edibles in Quartzsite
See all edibles prices →Cheapest right now: WYLD ONE | Sour Blueberry Indica Enhanced Gummy | 100mg | Single at Zanzibar dispensary — $4.80 ($4.80 per 100mg of THC) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | WYLD ONE | Sour Blueberry Indica Enhanced Gummy | 100mg | Single WYLD · Edibles | each · 100mg THC | $4.80$840% off | $4.80/100mg THC | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | WYLD ONE | Grape Indica Enhanced Gummies | 100mg | Single WYLD · Edibles | each · 100mg THC | $4.80$840% off | $4.80/100mg THC | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | OGeez! | The Fruits Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Ogeez! · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $9.60$1640% off | $9.60/100mg THC | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Ogeez! | Mellow Indica Tropical Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Ogeez! · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12$2040% off | $12/100mg THC | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Wyld Elderberry THC:CBN Gummie 100mg: Edibles | each · 100mg THC | $13.20$2240% off | $13.20/100mg THC | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Wyld Grapefruit Gummies 100mg Thc 100mg Cbg Edibles | each · 100mg THC | $13.20$2240% off | $13.20/100mg THC | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Pear | 1:1 THC:CBG Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.20$2240% off | $13.20/100mg THC | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Boysenberry | 1:1:1 THC:CBD:CBN Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.80$2340% off | $13.80/100mg THC | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest concentrates in Quartzsite
See all concentrates prices →Cheapest right now: Goldsmith Extracts Zesty Garlic Cookies T1 Cured Resin Sugar at Zanzibar dispensary — $9 ($9 per gram) · 15 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Goldsmith Extracts Zesty Garlic Cookies T1 Cured Resin Sugar Concentrates | gram | $9$1540% off | $9/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Project Gorilla Stank | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $9$1540% off | $9/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | The Pharm GMO Sugar Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | The Pharm Uk Cheese Sugar Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | The Pharm Uk Cheese Crumble Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | The Pharm Uk Cheese Badder Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | The Pharm Nepali Sugar Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | The Pharm Gelato 33 x Lemon Cherry Gelato Badder Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Quartzsite
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Superboof Preroll by Varz at Zanzibar dispensary — $2.40 ($2.40 per gram) · 19 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Superboof Preroll by Varz Pre-rolls | gram | $2.40$440% off | $2.40/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Bangers And Mac 1 Preroll by The Pharm Pre-rolls | gram | $3$540% off | $3/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | San Fernando Valley OG Preroll by Varz Pre-rolls | gram | $3$540% off | $3/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Strawberry Gary | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3$540% off | $3/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | The Pharm - Fatso 1g Pre Roll The Pharm · Pre-rolls | gram | $3$540% off | $3/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Glitter Bomb | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $3$540% off | $3/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Garlic Grapes Preroll by Varz Pre-rolls | gram | $3$540% off | $3/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Death by Citrus PreRoll by The Pharm Pre-rolls | gram | $3$540% off | $3/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Quartzsite
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Scented Marker Infused Preroll Pack by Goldsmith Extracts at Zanzibar dispensary — $18 ($5.14 per gram) · 14 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Scented Marker Infused Preroll Pack by Goldsmith Extracts Infused Pre-rolls | eighth | $18$3040% off | $5.14/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Sherb Cream Pie Infused Preroll Pack by Goldsmith Extracts Infused Pre-rolls | eighth | $18$3040% off | $5.14/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | Birdies | Ultra Hybrid | Infused Joint | 0.85g each | 5pk Birdies · Infused Pre-rolls | 4.25 g · 5-pack | $27$4540% off | $6.35/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | Birdies | Ultra Indica | Infused Joint | 0.85g each | 5pk Birdies · Infused Pre-rolls | 4.25 g · 5-pack | $27$4540% off | $6.35/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | Birdies | Ultra Sativa | Infused Joint | 0.85g each | 5pk Birdies · Infused Pre-rolls | 4.25 g · 5-pack | $27$4540% off | $6.35/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | Dusties Shark Bite Infused Preroll Pack by The Pharm Infused Pre-rolls | 3.6 g | $27$4540% off | $7.50/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | Birdies | Ultra Hybrid | Infused Joint | 0.85g each | 3pk Birdies · Infused Pre-rolls | 2.55 g · 3-pack | $19.20$3240% off | $7.53/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | Birdies | Ultra Indica | Infused Joint | 0.85g each | 3pk Birdies · Infused Pre-rolls | 2.55 g · 3-pack | $19.20$3240% off | $7.53/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Quartzsite flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Quartzsite →Discounted items across Quartzsite menus, newest first.
Best dispensaries in Quartzsite →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (1 items at 1 store) in Quartzsite — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.