Cheapest concentrates in Quartzsite, AZ
Cheapest right now: Goldsmith Extracts Zesty Garlic Cookies T1 Cured Resin Sugar at Zanzibar dispensary — $9 ($9 per gram)
15 comparable concentrates listings at 1 Quartzsite dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Arizona city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Goldsmith Extracts Zesty Garlic Cookies T1 Cured Resin Sugar Concentrates | gram | $9$1540% off | $9/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 2 | Project Gorilla Stank | Solvent | Badder | 1g Concentrates | gram | $9$1540% off | $9/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 3 | The Pharm GMO Sugar Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 4 | The Pharm Uk Cheese Sugar Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 5 | The Pharm Uk Cheese Crumble Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 6 | The Pharm Uk Cheese Badder Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 7 | The Pharm Nepali Sugar Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 8 | The Pharm Gelato 33 x Lemon Cherry Gelato Badder Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 9 | The Pharm Gelato 33 x Lemon Cherry Gelato Sugar Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 10 | The Pharm GMO Badder Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 11 | The Pharm Governmint Oasis Crumble Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 12 | The Pharm GMO Crumble Concentrates | 1.25 g | $12$2040% off | $9.60/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 13 | Critical Cure Distillate Concentrates | gram | $12$2040% off | $12/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 14 | Dutch Treat Distillate Concentrates | gram | $12$2040% off | $12/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
| 15 | Blue Zushi | Solventless | Rosin | 1g Concentrates | gram | $27$4540% off | $27/g | Zanzibar dispensary Quartzsite · ★ 4.1 · delivery | Aug 1, 2026 |
How Quartzsite concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Quartzsite price: $9.60 per gram (middle of $9.24–$12). That works out to about $33.60 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Quartzsite publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Quartzsite price data: cheapest weed in Quartzsite, cheap ounces, Quartzsite flower price index, Quartzsite deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.