Cheapest weed in Sun City, AZ
834 Sun City menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arizona city: cheapest weed in Arizona
Cheapest flower in Sun City
See all flower prices →Cheapest right now: VN Louis Trim 28g: (I) at All Greens Dispensary — $47.42 ($1.69 per gram) · 253 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | VN Louis Trim 28g: (I) Flower | ounce | $47.42 | $1.69/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Super Lemon Haze Trim 28g: (S) Flower | ounce | $47.42 | $1.69/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Acapulco Gold Trim 28g: (S) Flower | ounce | $47.42 | $1.69/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Easy Greens Half OZ Special $50: Gorilla Glue (HI) Flower | half ounce | $24.53$49.0650% off | $1.75/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Easy Greens Half OZ Special $50: Future (I) Flower | half ounce | $24.53$49.0650% off | $1.75/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Easy Greens Half OZ Special $50: 50 Cal (H) Flower | half ounce | $24.53$49.0650% off | $1.75/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Easy Greens Half OZ Special $50: Sour Betty (S) Flower | half ounce | $24.53$49.0650% off | $1.75/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Standard Cannabis Company | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $25 | $1.79/g | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Sun City
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: grapefruit romulan | Pods | 1g at All Greens Dispensary — $10.22 ($10.22 per gram) · 523 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | grapefruit romulan | Pods | 1g Vape Pens | gram | $10.22$20.4450% off | $10.22/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Regions Extracts POD Strawberry Jelly Distillate 1G Vape Pens | gram | $10.22$20.4450% off | $10.22/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Regions Extracts POD Atomic Pop Distillate 1G Vape Pens | gram | $10.22$20.4450% off | $10.22/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Regions Extracts POD Mimosa Distillate 1G Vape Pens | gram | $10.22$20.4450% off | $10.22/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Regions Extracts POD Lychee Dream Distillate 1G Vape Pens | gram | $10.22$20.4450% off | $10.22/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | VAPEN 510 CARTRIDGES 1g Vape Pens | each | $12$1520% off | $12/g | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | sugar melon | Pods | 1g Vape Pens | gram | $12.27$24.5350% off | $12.27/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | la kush | Pods | 1g Vape Pens | gram | $12.27$24.5350% off | $12.27/g | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Sun City
See all edibles prices →Cheapest right now: 1000MG BELTS at White Mountain Health Center — $40 ($4 per 100mg of THC) · 47 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1000MG BELTS Edibles | each · 1000mg THC | $40 | $4/100mg THC | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Elderberry | 5:1 THC:CBN Gummies | 1000mg | 10pk | 100mg/ea WYLD · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $50 | $5/100mg THC | All Greens Dispensary Sun City · ★ 4.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Caramel Chews | 1000mg | 10ct | 100mg/ea Pure · Edibles | each · 10-pack · 1000mg THC | $50 | $5/100mg THC | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | 1000mg PEANUT BUTTER COOKIES Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 1000mg CHOCOLATE CHIP COOKIES Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 1000mg SNICKERDOODLE COOKIES Edibles | each · 1000mg THC | $55 | $5.50/100mg THC | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pure Chews Caramel 420mg Pure · Edibles | each · 420mg THC | $25 | $5.95/100mg THC | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | THC 1000mg Edibles | each · 1000mg THC | $60 | $6/100mg THC | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Sun City
See all concentrates prices →Cheapest right now: HASH 1g at White Mountain Health Center — $25 ($25 per gram) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HASH 1g Concentrates | each | $25 | $25/g | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Live Hash Rosin | Solventless | Rosin | 1g Concentrates | each | $45 | $45/g | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Sun City
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: PRE-ROLL PACK at White Mountain Health Center — $30 ($30 per piece) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PRE-ROLL PACK Pre-rolls | each | $30 | $30/piece | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pre-Roll Pack | Joints | 0.5g | 8pk Pre-rolls | each · 8-pack | $28 | $56/g | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Sun City
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: BOUTIQ (BTQ) SNACK PACK 2.5g at White Mountain Health Center — $25 ($10 per gram) · 5 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BOUTIQ (BTQ) SNACK PACK 2.5g Infused Pre-rolls | each | $25 | $10/g | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mandarin Sunset | Infused Joints | 1g Sweet Science Concentrates · Infused Pre-rolls | each | $14 | $14/g | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 40s MINI 2.5g Infused Pre-rolls | each | $40 | $16/g | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | SLUGGERS PRE-ROLL PACK 2.5g Infused Pre-rolls | each | $45 | $18/g | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MFUSED SUPER FOG PRE-ROLL PACKS Infused Pre-rolls | each | $30 | $30/piece | White Mountain Health Center Sun City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Sun City flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Sun City →Discounted items across Sun City menus, newest first.
Best dispensaries in Sun City →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (5 items at 1 store), concentrates (2 items at 1 store), drinks (2 items at 1 store), pre-rolls (2 items at 1 store) in Sun City — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.