Cheapest weed in Tempe, AZ
789 Tempe menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arizona city: cheapest weed in Arizona
Cheapest flower in Tempe
See all flower prices →Cheapest right now: Redneck ZaZa | Big Buds | 14g at Sol Flower Dispensary McClintock — $35 ($2.50 per gram) · 232 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Redneck ZaZa | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $35$3910% off | $2.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Redneck ZaZa | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $35$3910% off | $2.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Lemon ORZ #11 Flower Flower | half ounce | $39 | $2.79/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tiger Bomb | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $39 | $2.79/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Life Hack Flower Flower | half ounce | $39 | $2.79/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Super Boof | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $39 | $2.79/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tiger Bomb | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $39 | $2.79/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | The Fizz Flower Flower | half ounce | $39 | $2.79/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Tempe
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Coconut Horchata Distillate All-In-One at Sol Flower Dispensary University — $25 ($12.50 per gram) · 557 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coconut Horchata Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sluggers - Lemon Cherry Gelato AIO Vape - 2g Sluggers Hit · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sluggers - AIO Vape - 2g - NYC Diesel Sluggers Hit · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 33 Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sluggers - AIO Vape - 2g - Fire OG Sluggers Hit · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sluggers - AIO Vape - 2g - NYC Diesel Sluggers Hit · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sluggers - AIO Vape - 2g - Euphoria Sluggers Hit · Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Coconut Horchata Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Tempe flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Tempe →Discounted items across Tempe menus, newest first.
Best dispensaries in Tempe →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Arizona dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.