| 1 | Coconut Horchata Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sluggers - Lemon Cherry Gelato AIO Vape - 2g | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sluggers - AIO Vape - 2g - NYC Diesel | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 33 Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sluggers - AIO Vape - 2g - Fire OG | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sluggers - AIO Vape - 2g - NYC Diesel | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sluggers - AIO Vape - 2g - Euphoria | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Coconut Horchata Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Sluggers - AIO Vape - 2g - Bubble Bath | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sluggers - AIO Vape - 2g - Euphoria | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Sluggers - AIO Vape - 2g - Bubble Bath | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | 33 Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Hurricane SZN Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cactus Breath Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $25$5050% off | $12.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Vape - GRANDDADDY PURP 1G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | STIIIZY - STRAWNANA - 2G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | STIIIZY - HARDCORE OG - 2G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | STIIIZY - PURPLE PUNCH - 2G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | STIIIZY - SOUR DIESEL - 2G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Vape - PINEAPPLE EXPRESS 1G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | STIIIZY - PURPLE PUNCH - 2G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Vape - GELATO 1G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | STIIIZY - BLUE DREAM - 2G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | STIIIZY - SUPER LEMON HAZE - 2G All-In-One | 2 g | $32.45$5945% off | $16.23/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Savvy | White Widow | Pods | 2g | 2 g | $32.50$4934% off | $16.25/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Grape Kush Hyphen Pod Vape Pens | 2 g | $32.50$4934% off | $16.25/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Savvy | Apple Fritter | Pods | 2g | 2 g | $32.50$4934% off | $16.25/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Savvy | Sour Tangie | Pods | 2g | 2 g | $32.50$4934% off | $16.25/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Ecto Cooler Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $33$7657% off | $16.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Ecto Cooler Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $33$7657% off | $16.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Faderade Vape Pens | 2 g | $35$5030% off | $17.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz Vape Pens | 2 g | $35$5030% off | $17.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Wild Watermelon All-In-One Vape Pens | 2 g | $35$5030% off | $17.50/g | Sol Flower Dispensary University Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Wild Punch | Botanica Blends | AIO | Indica | 2 g | $35$6546% off | $17.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | White Pineapple | Botanica Blends | AIO | Indica | 2 g | $35$6546% off | $17.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Watermelon Sugar High | Botanica Blends | AIO | Indica-Hybrid | 2 g | $35$6546% off | $17.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Unicorn Party | Botanica Blends | AIO | Sativa | 2g | 2 g | $35$6546% off | $17.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Lemon Loopz Vape Pens | 2 g | $35$5030% off | $17.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | TWISTED Liquid Diamonds 2g Jefé - Faderade Vape Pens | 2 g | $35$5030% off | $17.50/g | Sol Flower Dispensary McClintock Tempe · ★ 4.6 · pickup | Jul 31, 2026 |