| 1 | Osage - Flower - Buds - Rebel Rider - Hybrid - 14G Flower | half ounce | $53 | $3.79/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Osage - Flower - Buds - Barf Breath - Indica - 28G Flower | ounce | $115$13414% off | $4.11/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Osage - Flower - Buds - Astro Glide - Indica Hybrid - 28G Flower | ounce | $115$13414% off | $4.11/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bold - Flower - Buds - Heavy Cream - Hybrid - 28G Flower | ounce | $115$13414% off | $4.11/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bold - Flower - Buds - Glueball - Hybrid - 28G Flower | ounce | $115$13414% off | $4.11/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | NSM - Flower - Buds - Purple Sunset - Indica - 28G Flower | ounce | $115$14219% off | $4.11/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | NSM - Flower - Buds - Matanuska Thunder Fuck - Sativa Hybrid - 28G Flower | ounce | $115$13414% off | $4.11/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Osage - Flower - Buds - Trich Beast - Hybrid - 7G Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Osage - Flower - Buds - Mad Dog - Hybrid - 14G Flower | half ounce | $67 | $4.79/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bold - Flower - Buds - Glueball - Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Bold - Flower - Buds - Acapulco Gold - Sativa Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Bold - Flower - Buds - Blueberry Cupcake - Indica Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Bold - Flower - Buds - Nuggz R1 - Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Leafology - Flower - Buds - Black Baccara - Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Leafology - Flower - Buds - Paint Fumez - Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Leafology - Flower - Buds - Pineapple Poprockz - Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Leafology - Flower - Buds - The Refresher - Indica - 3.5G Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | NSM - Flower - Buds - Matanuska Thunder Fuck - Sativa Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $17 | $4.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Osage - Flower - Buds - Tropical Blues - Hybrid - 7G Flower | quarter | $35 | $5/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | GDF - Flower - Buds - Double Dessert - Hybrid - 14G Flower | half ounce | $76 | $5.43/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | GDF - Flower - Popcorn - Blackjack - Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | GDF - Flower - Popcorn - Succulent Squeeze - Hybrid - 7G Flower | quarter | $43 | $6.14/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | GDF - Flower - Popcorn - Tire Fire - Hybrid - 7G Flower | quarter | $43 | $6.14/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | GDF - Flower - Popcorn - Triangle Mints - Hybrid - 7G Flower | quarter | $43 | $6.14/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GDF - Flower - Buds - King Tubby - Indica - 14G Flower | half ounce | $87 | $6.21/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Bold - Flower - Buds - Heavy Cream - Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $22 | $6.29/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | CODES - Flower - Popcorn - Peach Crescendo - Hybrid - 7G Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | GDF - Flower - Popcorn - Midtown Haze - Sativa Hybrid - 7G Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | CODES - Flower - Popcorn - Kush Mints - Hybrid - 7G Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | CODES - Flower - Popcorn - Diesel Lab - Sativa - 7G Flower | quarter | $47 | $6.71/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Revolution - Flower - Buds - Georgia Pie - Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | GDF - Flower - Buds - Twin Mints - Sativa - 3.5G Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | GDF - Flower - Buds - Member OG - Indica - 3.5G Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | GDF - Flower - Reserve - Heavy Fog - Indica - 1G Flower | gram | $7 | $7/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Osage - Flower - Buds - Blueberry Headband - Sativa - 3.5G Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | GDF - Flower - Buds - Tear Gas - Indica Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | GDF - Flower - Buds - Lemon Sportiff - Sativa Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | GDF - Flower - Buds - Power Bars - Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Osage - Flower - Buds - Bombsicle - Indica - 3.5G Flower | eighth | $26 | $7.43/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | GDF - Flower - Buds - Marmalade - Hybrid - 3.5G Flower | eighth | $27 | $7.71/g | Speakeasy Dispensary Brinkley · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |