Cheapest weed in Fayetteville, AR
339 Fayetteville menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arkansas city: cheapest weed in Arkansas
Cheapest flower in Fayetteville
See all flower prices →Cheapest right now: French Toast | Big Buds | 3.5g at The Hill (Formerly Acanza) — $13 ($3.71 per gram) · 182 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | French Toast | Big Buds | 3.5g Highway Hotel · Flower | eighth | $13$19.9535% off | $3.71/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pineapple Express Flower | eighth | $13$19.9535% off | $3.71/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Aloha Sugar Flower | eighth | $13$19.9535% off | $3.71/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bold Cultivation | Holy Roller OG | Flower | 28g Bold Cultivation · Flower | eighth | $13$19.9535% off | $3.71/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Double Dessert | Smalls | 7g Highway Hotel · Flower | quarter | $26$32.9521% off | $3.71/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Peak 112 Flower | quarter | $26$32.9521% off | $3.71/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bold Cultivation | Baby Jokerz | Flower | 3.5g Bold Cultivation · Flower | half ounce | $55$64.9515% off | $3.93/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Golden Goat Flower | half ounce | $55$64.9515% off | $3.93/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Fayetteville
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Cereal Milk [2000mg] at The Hill (Formerly Acanza) — $55 ($27.50 per gram) · 137 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cereal Milk [2000mg] Vape Pens | 2 g | $55$64.9515% off | $27.50/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GMO [2000mg] Vape Pens | 2 g | $55$64.9515% off | $27.50/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Cheetah Vape Pens | gram | $28$34.9520% off | $28/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Delta Dank | Peach Jack Live Terp | Cart | 0.5g Delta Dank · Vape Pens | gram | $28$34.9520% off | $28/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Berry Bloomz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $28$34.9520% off | $28/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Crunch Berry [2000mg] Vape Pens | 2 g | $64.95 | $32.48/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Wild In the Street Sherbert [2000mg] Vape Pens | 2 g | $64.95 | $32.48/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Interspecies Stout [2000mg] Vape Pens | 2 g | $64.95 | $32.48/g | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Fayetteville
See all edibles prices →Cheapest right now: Sour Cherry Gummies | 800mg | 10ct | 80mg/ea at The Hill (Formerly Acanza) — $45 ($5.63 per 100mg of THC) · 20 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour Cherry Gummies | 800mg | 10ct | 80mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 800mg THC | $45$49.9510% off | $5.63/100mg THC | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry Gummies | 800mg | 10ct | 80mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 800mg THC | $49.95 | $6.24/100mg THC | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Peach Gummies | 1200mg | 10ct | 120mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 1200mg THC | $79.95 | $6.66/100mg THC | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tropical Fruit Gummies | Sativa | 1200mg | 120ct | 10mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 20-pack · 1200mg THC | $79.95 | $6.66/100mg THC | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Delta Dank: Gummies | Pineapple | 800mg | 80pk Delta Dank · Edibles | each · 800mg THC | $54.95 | $6.87/100mg THC | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Delta Dank: Gummies | Lime-Berry Lift | 800mg | 80pk Delta Dank · Edibles | each · 800mg THC | $54.95 | $6.87/100mg THC | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sour Lemonade Gummies | 400mg | 10ct | 40mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 400mg THC | $34.95 | $8.74/100mg THC | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Camino | Watermelon Lemonade Gummies | 400mg | 20ct | 20mg/ea Camino · Edibles | each · 20-pack · 400mg THC | $39.95 | $9.99/100mg THC | The Hill (Formerly Acanza) Fayetteville · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Fayetteville flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Fayetteville →Discounted items across Fayetteville menus, newest first.
Best dispensaries in Fayetteville →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Arkansas dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.