| 1 | Strawberry Lemonade Grindz 5g -SRD *TAX INCLUDED* Flower | each | $15 | $3/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Chilly Willy 5g Grindz -SRD *TAX INCLUDED* Flower | each | $25 | $5/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grape Kush Cake 14g -REV *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $70 | $5/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Strangle 1oz -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Triangle Kush S1 1oz -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Ramblin Fever 1oz -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lava Cake OG 1oz -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | OG from Muskogee 1oz -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Garlic Budder 1oz -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Point Blank 1oz -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Eleven Roses 1oz -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Silver Wings 1oz -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | ounce | $150 | $5.36/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Prepack Member OG POP 7g. -GDF *TAX INCLUDED* Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Prepack Gush Mintz #8 7g POP -GDF *TAX INCLUDED* Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | PrePack Grape Eggroll x Grape Gase Infused Super Shake 5g -GDF *TAX INCLUDED* Flower | each | $29 | $5.80/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Jessica Rabbit Grindz 5g. -SRD *TAX INCLUDED* Flower | each | $30 | $6/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Rabbit Food 5g Grindz -SRD *TAX INCLUDED* Flower | each | $30 | $6/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Space Cake Remix 14g -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Green Crack 14g- GDF *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Whoa-Si-Whoa 14g. -LEAF *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Wedding Cake 14g -GDF *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Valley Haze 14g -GDF *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Apple Fritter 14g -Leafology *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Triangle Kush 14g -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Banana Sour Dosi 14g -Leaf *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Berkel 14g -GDF *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Strawberry Banana 14g -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Strangle 14g -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Spiked Punch 14g. -LEAF *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Brake Check 14g -LEAF *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Silver Wings 14g -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Scott's OG 14g. -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Scarlett Johansson 14g -LEAF *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cactus Breath 14g. -Leafology *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cataract Kush 14g -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 14g Gold Digger POP -GDF *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Ramblin Fever 14g -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cluster Bomb 14g -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Prepack Mountaintop Mint -OSAGE *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Corey's Rainbow Bridge 14g - BOLD *TAX INCLUDED* Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |