| 1 | Lemon Cream Pop Live Resin Vape 5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | each | $39 | $7.80/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Guava Gelato -RVR *TAX INCLUDED* Vape Pens | eighth | $45 | $12.86/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Platinum Kush Mintz 3.5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | eighth | $45 | $12.86/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GDF: Vape | Crescendo | Cartridge | 1g | each | $30 | $30/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cherry Pie Dist. Vape- GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | each | $30 | $30/piece | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sour Mango | Live Resin All-In-One | each | $32 | $32/piece | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GG #4 | Live Resin All-In-One | each | $32 | $32/piece | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | XJ -13 Dist. Vape Cartridge -OSAGE *TAX INCLUDED* Vape Pens | each | $35 | $35/piece | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lark Watermelon Dist Vape Cartridge 1g -HSE Vape Pens | gram | $39 | $39/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Coka : Sunset MAC CDT Tank 1g. -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | gram | $44 | $44/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Fruit Fuel Punch 1g Tank -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | gram | $44 | $44/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Green Crack : Super Lemon Haze CDT Tank 1g. -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | gram | $44 | $44/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cherry Pie: Lemon Slushie CDT Tank .5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | gram | $44 | $44/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Black Cherry OG Hi-Terp Distillate Cart 1g - NSM *TAX INCLUDED* Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Commerce City Kush HT Distillate Cart 1g -NSM *TAX INCLUDED* Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Morris Code Hi-Terp Full Spec Raw Cart 1g -NSM *TAX INCLUDED* Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lemon OG Haze HTFS Raw Cart 1g Vape -NSM *TAX INCLUDED* Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Confucius Kush Hi-Terp Dist Cart 1g - NSM *TAX INCLUDED* Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | CoCo Chanel : Apricot Stomper #6 CDT Tank .5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Guava Dist Vape .5g -HSE *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $29 | $58/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Sour Tangie Dist Vape .5g -HSE *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $29 | $58/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Animal Mintz Dist Vape .5g -HSE *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $29 | $58/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Pink Sprinkles Dist. Vape Cartridge .5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $29.99 | $59.98/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Space Cadet OG Dist. Vape Cartridge .5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $29.99 | $59.98/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Jealousy 8 X Gorilla Glue .5g Vape Cartridge -(Tales and Travels) REV *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Kryptonite Dist Vape .5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Lemon Scoops .5g Vape- GDF *TAX INCLUDED Vape Pens | each | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lemon Slushie Distillate Vape 0.5g | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | London Pound Cake Vape .5g- OSAGE *TAX INCLUDED* Vape Pens | each | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mango Sunrise Vape .5g- OSAGE *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Mango Tango Dist Vape Cartridge -GDF *TAX INLUDED Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Mentenado Dist Vape .5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | each | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Muscadine Dispo Vape .5g -BOLD *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | GG #4 Terp Tank .5g- REVOLUTION *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Northern Lights Vape Cart .5g -OSAGE *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Tumbleweeds Dist. Vape Cartridge .5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | GDF: Vape | Space Balloon | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Peanut Butter Skies Dist. Vape Cartridge .5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Gas Truffle Dist Vape Cartridge- GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Angel Food Cake Dist Vape .5g -GDF *TAX INCLUDED* Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Spring River Dispensary Hardy · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |