Cheapest weed in Heber Springs, AR
236 Heber Springs menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arkansas city: cheapest weed in Arkansas
Cheapest flower in Heber Springs
See all flower prices →Cheapest right now: Bold Cultivation Luxar Dos Shake 14g at Bold Dispensary — $44.20 ($3.16 per gram) · 134 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bold Cultivation Luxar Dos Shake 14g Flower | half ounce | $44.20 | $3.16/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bold Cultivation Blue Dream Shake 14g Flower | half ounce | $44.20 | $3.16/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Leafology Southern Skunk Premium Flower 3.5g Flower | eighth | $14.14 | $4.04/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bold Cultivation | LA Kush Cake | Flower | 28g Bold Cultivation · Flower | ounce | $132.59 | $4.74/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bold Cultivation | Marshmallow OG | Flower | 28g Bold Cultivation · Flower | ounce | $132.59 | $4.74/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bold Cultivation | La Bomba | Flower | 28g Bold Cultivation · Flower | ounce | $132.59 | $4.74/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bold Cultivation | Mendo Breath | Flower | 28g Bold Cultivation · Flower | ounce | $132.59 | $4.74/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bold Cultivation | Jungle Wifi | Flower | 28g Bold Cultivation · Flower | ounce | $132.59 | $4.74/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Heber Springs
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Gorilla Glue | Leafology | Distillate Cart | 1G at Bold Dispensary — $35.36 ($35.36 per gram) · 65 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gorilla Glue | Leafology | Distillate Cart | 1G Leafology · Vape Pens | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mango Super Silver Haze | Leafology | Distillate Cart | 1G Leafology · Vape Pens | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bubba Kush | Leafology | Distillate Cart | 1G Leafology · Vape Pens | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Dream | Leafology | Distillate Cart | 1G Leafology · Vape Pens | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Osage Creek John Daly - Golf Cart - Pina Colada Distillate Cartridge 1g Vape Pens | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | HSE | Juice Man | Disposable | 2G High Speed Extracts · Vape Pens | 2 g | $70.72 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bold Cultivation Cookies and Cream Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $79.55 | $39.77/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bold Cultivation Banana Taffy Disposable 2g Vape Pens | 2 g | $79.55 | $39.77/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Heber Springs
See all edibles prices →Cheapest right now: Sour Green Apple Gummies | 400mg | 10ct | 40mg/ea at Bold Dispensary — $39.78 ($9.95 per 100mg of THC) · 3 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sour Green Apple Gummies | 400mg | 10ct | 40mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 400mg THC | $39.78 | $9.95/100mg THC | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sour Lemonade Gummies | 400mg | 10ct | 40mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 400mg THC | $39.78 | $9.95/100mg THC | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mango Live Resin Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Smokiez Edibles · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $39.78 | $39.78/100mg THC | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Heber Springs
See all concentrates prices →Cheapest right now: Papaya Poundcake | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g at Bold Dispensary — $22.10 ($14.73 per gram) · 33 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Papaya Poundcake | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g River Valley Relief · Concentrates | 1.5 g | $22.10 | $14.73/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Matanuska Thunder | Solventless | Kief | 2g Natural State Medicinals · Concentrates | 2 g | $30.94 | $15.47/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bold Cultivation Chem Squeezy Terp Sugar 7g Concentrates | quarter | $123.75 | $17.68/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bold Cultivation 24K Polar Pop Terp Sugar 7g Concentrates | quarter | $123.75 | $17.68/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Leafology Crunch Time Crumble 1 G Concentrates | gram | $26.52 | $26.52/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Leafology Sugar Rush Terp Sugar 1g Concentrates | gram | $26.52 | $26.52/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Leafology Octane Mintz Crumble 1 G Concentrates | gram | $26.52 | $26.52/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bold Cultivation | Blueberry Scone | Sugar | 1g Bold Cultivation · Concentrates | gram | $30.94 | $30.94/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Heber Springs flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Heber Springs →Discounted items across Heber Springs menus, newest first.
Best dispensaries in Heber Springs →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank edibles (3 items at 1 store), drinks (1 items at 1 store) in Heber Springs — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Arkansas dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.