Cheapest concentrates in Heber Springs, AR
Cheapest right now: Papaya Poundcake | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g at Bold Dispensary — $22.10 ($14.73 per gram)
33 comparable concentrates listings at 1 Heber Springs dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Arkansas city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Papaya Poundcake | Solventless | Ice Water Hash | 1.5g River Valley Relief · Concentrates | 1.5 g | $22.10 | $14.73/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Matanuska Thunder | Solventless | Kief | 2g Natural State Medicinals · Concentrates | 2 g | $30.94 | $15.47/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bold Cultivation Chem Squeezy Terp Sugar 7g Concentrates | quarter | $123.75 | $17.68/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bold Cultivation 24K Polar Pop Terp Sugar 7g Concentrates | quarter | $123.75 | $17.68/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Leafology Crunch Time Crumble 1 G Concentrates | gram | $26.52 | $26.52/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Leafology Sugar Rush Terp Sugar 1g Concentrates | gram | $26.52 | $26.52/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Leafology Octane Mintz Crumble 1 G Concentrates | gram | $26.52 | $26.52/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bold Cultivation | Blueberry Scone | Sugar | 1g Bold Cultivation · Concentrates | gram | $30.94 | $30.94/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | River Valley Relief Mac 1 Live Badder 1g Concentrates | gram | $30.94 | $30.94/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Osage Creek Zapplezz Sugar 1g Concentrates | gram | $30.94 | $30.94/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Bold Cultivation Glass Slipper Terp Sugar 1g Concentrates | gram | $30.94 | $30.94/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Bold Cultivation Jungle Breath Budder 1g Concentrates | gram | $30.94 | $30.94/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Osage Creek Lava Cake OG Badder 1g Concentrates | gram | $30.94 | $30.94/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Revolution | Critter Cake OG | Dragon Tears | 1G Revolution Cannabis · Concentrates | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Revolution Cannabis Blueberry Dragon Tears 1g Concentrates | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Bold Cultivation Polar Pop Dabbable Syringe 1g Concentrates | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Revolution | Cookie Dos | Dragon Tears | 1G Revolution Cannabis · Concentrates | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Pure Fire | 1g Full Spectrum Live Badder Dark Horse Cannabis · Concentrates | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Revolution | Bionic Cheetah | Dragon Tears | 1G Revolution Cannabis · Concentrates | gram | $35.36 | $35.36/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | ArkanRAW Full Spectrum Raw Cannabis Oil River Valley Relief · Concentrates | gram | $39.78 | $39.78/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Bold Cultivation Banana Loaf Budder 0.5g Concentrates | 1/2 g | $22.10 | $44.20/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Bold Cultivation Golden Goat Sugar 0.5g Concentrates | 1/2 g | $22.10 | $44.20/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Bold Cultivation Pura Vida Budder 0.5g Concentrates | 1/2 g | $22.10 | $44.20/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Bold Cultivation Stardawg F2 Budder 0.5g Concentrates | 1/2 g | $22.10 | $44.20/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Bold Cultivation Runtz Muffin Live Hash Rosin 1g Concentrates | gram | $44.20 | $44.20/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Bold Cultivation 24K Double Stack Live Rosin Badder 1g Concentrates | gram | $44.20 | $44.20/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Bold Cultivation Cookies and Chem Live Hash Rosin 1g Concentrates | gram | $44.20 | $44.20/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bold Cultivation 24K Jungle Cake Live Budder 1g Concentrates | gram | $44.20 | $44.20/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Bold Cultivation Cookies and Cream Live Hash Rosin 1g Concentrates | gram | $44.20 | $44.20/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Bold Cultivation La Bomba Live Hash Rosin 1g Concentrates | gram | $44.20 | $44.20/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Key Lime Pie Hybrid Live Solventless Hash Rosin 0.5g Jar River Valley Relief · Concentrates | 1/2 g | $35.36 | $70.72/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Kush Mints | Solventless | Rosin | 0.5g River Valley Relief · Concentrates | 1/2 g | $35.36 | $70.72/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | River Valley Relief Cap Junky Live Hash Rosin 0.5g Concentrates | 1/2 g | $35.36 | $70.72/g | Bold Dispensary Heber Springs · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Heber Springs concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Heber Springs price: $35.36 per gram (middle of $19.45–$44.20). That works out to about $123.76 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Heber Springs publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Heber Springs price data: cheapest weed in Heber Springs, cheap ounces, Heber Springs flower price index, Heber Springs deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Arkansas dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.