Cheapest weed in Monticello, AR
359 Monticello menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Arkansas city: cheapest weed in Arkansas
Cheapest flower in Monticello
See all flower prices →Cheapest right now: GDF: Flower | Futura Haze | 28g at Good Day Farm Dispensary Monticello — $99 ($3.54 per gram) · 296 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GDF: Flower | Futura Haze | 28g Flower | ounce | $99 | $3.54/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GDF: Popcorn | Futura Haze | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | GDF: Popcorn | Chem D | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CODES: Popcorn | Pink Certz | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GDF: Popcorn | Billy Ocean | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | CODES: Popcorn | Apple Fritter | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | GDF: Popcorn | B. Hope | 7g Flower | quarter | $25 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Osage: Flower | Papaya Bang Bang | 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Monticello
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Delta Dank: Live Terp Vape | Durban Diesel | Cartridge | 1g at Good Day Farm Dispensary Monticello — $35 ($35 per gram) · 63 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Monticello flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Monticello →Discounted items across Monticello menus, newest first.
Best dispensaries in Monticello →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Arkansas dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.