| 1 | Delta Dank: Live Terp Vape | Durban Diesel | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Delta Dank: Live Terp Vape | Grandaddy Purple | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Delta Dank: Live Terp Vape | Grease Monkey | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Delta Dank: Live Terp Vape | Super Lemon Haze | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | HSE | Lemon Cherry Gelato | Cartridge | 1G | gram | $35 | $35/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | CF | Mona Lisa | Full Spec Cart | gram | $35 | $35/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Delta Dank: Live Terp Vape | Watermelon Kush | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blackberry Kush | Leafology | Distillate Cart | 1G | gram | $35 | $35/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Delta Dank | Kush Mints | Live Terp Cart | 1g | gram | $35 | $35/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Delta Dank: Live Terp Vape | Blueberry Diesel | Cartridge | 1g | gram | $35 | $35/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Hawaiian Haze | 1g Broad Spectrum LR Cartridge | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | GG #4 | 1g Broad Spectrum LR Cartridge | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Do-Si-Dos | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | AK-47 | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Osage Creek Cultivation | Oc Oranges x Meep Meep Full Spec | Cartridge | 1G | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Osage Creek Cultivation | Lemon Cherry Gelato x Oreoz Liquid Diamonds 1G | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Delta Dank | Tiger Jack | Live Terp Disposable | 1G | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Mango Kush | 1g Broad Spectrum LR Cartridge | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Jack Herer | 1g Broad Spectrum LR Cartridge | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Purple Punch | 1g Broad Spectrum LR Cartridge | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Osage Creek Cultivation | Scott's OG Liquid Diamonds | Cartridge | 1G | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Blue Dream | 1g Broad Spectrum LR Cartridge | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Osage Creek Cultivation | Strawberry Banana Liquid Diamonds 1G | gram | $40 | $40/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Maui Wowie | 2g Live Resin All-In-One | 2 g | $85 | $42.50/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | GDF: Live Resin Vape | Gas Truffle | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $22.50 | $45/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Peach Tea | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Grape Soda | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blue Raspberry Smash | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Maui Wowie | 1g Live Resin All-In-One | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Wild Watermelon | GoBlock Disposable | 1g | gram | $45 | $45/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Guava | Disposable | 1g | gram | $49 | $49/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Mint | Disposable | 1g | gram | $49 | $49/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Key Lime | Disposable | 1g | gram | $49 | $49/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Oreoz | 0.5g Broad Spectrum LR Cartridge | 1/2 g | $25 | $50/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sour Diesel | 2g Live Resin All-In-One | 1/2 g | $25 | $50/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Granddaddy Purple | 0.5g Broad Spectrum LR Cartridge | 1/2 g | $25 | $50/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Maui Wowie | 0.5g Live Resin All-In-One | 1/2 g | $25 | $50/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Maui Wowie | 0.5g Broad Spectrum LR Cartridge | 1/2 g | $25 | $50/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Electric Green Apple | 0.5g Botanical All-In-One | 1/2 g | $25 | $50/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Granddaddy Purple | 0.5g Live Resin All-In-One | 1/2 g | $25 | $50/g | Good Day Farm Dispensary Monticello Monticello · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |