| 1 | 1/8 Hooch - GDF Flower | eighth | $10$2050% off | $2.86/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mendo Breath | 3.5g Flower | eighth | $10$2050% off | $2.86/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 1/8 Sour Cheetah - GDF Flower | eighth | $10$2050% off | $2.86/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Dream | 3.5g Flower | eighth | $12$2040% off | $3.43/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 1/8 Pineapple Express - CF Flower | eighth | $12$2040% off | $3.43/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 1/8 Sour Diesel - Delta Dank Flower | eighth | $12$2246% off | $3.43/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 1/8 AK-47 - NSM Flower | eighth | $12$2040% off | $3.43/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 1/8 Southern Strudel - GDF Flower | eighth | $12$2348% off | $3.43/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | 1/2oz Lemon Sportiff - GDF Flower | half ounce | $55$7527% off | $3.93/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 1/2oz Marshmallow OG - Bold Flower | half ounce | $55$7830% off | $3.93/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | 1/2oz Billy Ocean - GDF Flower | half ounce | $55$7527% off | $3.93/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | 1/2oz Vellatello - GDF Flower | half ounce | $55$7527% off | $3.93/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | 1oz Billy Ocean - GDF Flower | ounce | $110$13015% off | $3.93/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | CF | Honest Abe | 28g Flower | ounce | $110$13015% off | $3.93/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | 1oz Super Lemon Haze - Bold Flower | ounce | $110$13015% off | $3.93/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | 1oz Blueberry Cupcake - Bold Flower | ounce | $110$13015% off | $3.93/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | CF | GMO Cookies | 3.5g Flower | eighth | $15$2232% off | $4.29/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cherry Garcia | Smalls | 3.5g | eighth | $15$2232% off | $4.29/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | 1/8 Old Money - Osage Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | 1/8 B Hope - GDF Flower | eighth | $15$2335% off | $4.29/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | 1/8 Member OG - GDF Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | 1/8 Lemon Tree - Leafology Flower | eighth | $15$2232% off | $4.29/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 1/4 Sour Lime Haze - Osage Flower | quarter | $30$3821% off | $4.29/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | 1/2oz Chem Squeezy - Bold Flower | half ounce | $60$7823% off | $4.29/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | LA Kush Cake | Smalls | 14g Flower | half ounce | $60$7823% off | $4.29/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Humboldt Pound Cake | 28g Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 1oz Sour Cheetah - GDF Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | White 99 | 28g Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 1oz Member Berry - Bold Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 1oz Baby Jokerz - Bold Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | 1oz CODES Pink Certz - GDF Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | 1oz Gold Dropz - GDF Flower | ounce | $125 | $4.46/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | 1/4oz Popcorn Miracle Candy - GDF Flower | quarter | $32 | $4.57/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | 1/4oz Popcorn Tokyo Snow - GDF Codes Flower | quarter | $32 | $4.57/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | 1/4oz Popcorn Double Dessert - GDF Flower | quarter | $32 | $4.57/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | 1/4oz Popcorn Tribute 13 - GDF Flower | quarter | $32 | $4.57/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 1/4oz Popcorn B Hope - GDF Flower | quarter | $32 | $4.57/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | 1/4oz Popcorn Twin Mints - GDF Flower | quarter | $32 | $4.57/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | 1/4oz Apple Fritter Popcorn - GDF Codes Flower | quarter | $32 | $4.57/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | 1/4 Gas Truffle - GDF Flower | quarter | $32 | $4.57/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |