| 1 | Cart 1000mg Sticky Chopper HT Dist - NSM Vape Pens | gram | $25$3529% off | $25/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cart 1000mg Tropical Runtz HT Dist - NSM Vape Pens | gram | $25$3529% off | $25/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | fortune cookies | Cartridge | 1g | gram | $25$3529% off | $25/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cart 2000mg Disposable Cotton Candy Zynn - HSE Vape Pens | 2 g | $55$6819% off | $27.50/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cart 2000mg Disposable Skywalker OG Zynn - HSE Vape Pens | 2 g | $55$6819% off | $27.50/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cart 1000mg Glorila's Closet Live Terp - Delta Dank Vape Pens | gram | $28$3520% off | $28/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cart 1000mg La Bomba Full Spectrum - Delta Dank Vape Pens | gram | $28$3520% off | $28/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cart 1000mg TANK Watermelon Gusher CDT - GDF Vape Pens | gram | $28$3520% off | $28/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Cart 500mg Seek Wellness Relief - Osage Vape Pens | 1/2 g | $16$2227% off | $32/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cart 500mg Northern Lights Live Terp Indica - Delta Dank Vape Pens | 1/2 g | $16$2020% off | $32/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Cart 1000mg Disposable TANK All-In-One Strawberry Brew - GDF Vape Pens | gram | $32$3816% off | $32/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cart 1000mg Disposable TANK All-In-One Banapple Cream - GDF Vape Pens | gram | $32$3816% off | $32/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cart 1000mg Disposable TANK All-In-One Grape Junky 7 CDT - GDF Vape Pens | gram | $32$3816% off | $32/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Delta Dank | Strawberry Cake | Live Terp Disposable | 2G | 2 g | $65 | $32.50/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cart 2000mg Disposable Grandaddy Purple - Delat Dank Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cart 2000mg Disposable Interspecies Stout Indica Full Spec - Delta Dank Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cart 2000mg Disposable Crunch Berry Indica Live Terp - Delta Dank Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Cherry Cola | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $68 | $34/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Cart 2000mg Disposable Orange Cream Soda - HSE Vape Pens | 2 g | $68 | $34/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Cart 2000mg Disposable Tiger's Blood - Bold Vape Pens | 2 g | $68 | $34/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cart 2000mg Disposable Zynn Cereal Milk - HSE Vape Pens | 2 g | $68 | $34/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cart 2000mg Disposable Blue Milk Zynn - HSE Vape Pens | 2 g | $68 | $34/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cart 2000mg Disposable Fruit Punch Zynn - HSE Vape Pens | 2 g | $68 | $34/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Cart 2000mg Disposable GMO Zynn - HSE Vape Pens | 2 g | $68 | $34/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Cart 2000mg Disposable Jack Herer Zynn - HSE Vape Pens | 2 g | $68 | $34/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | HSE | Lemon Cherry Gelato | Cartridge | 1G | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Bubba Kush | Leafology | Distillate Cart | 1G | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Cart 1000mg Blackberry Kush - HSE Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cart 1000mg Blueberry Diesel Live Terp - Delta Dank Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cart 1000mg Crunch Berry Live Terp - Delta Dank Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Cart 1000mg Droppin Bombs Hybrid - Delta Dank Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cart 1000mg Forbidden Banana - Delta Dank Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cart 1000mg Grandpa's Cookies FS - Delta Dank Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cart 1000mg Hair Of The Dog Full Spectrum - Delta Dank Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Cart 1000mg Headband - Leafology Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cart 1000mg Magic Cookies HT Dist - NSM Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cart 1000mg Mango SSH - Leafolgy Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cart 1000mg Natures Nectar Island Punch - Osage Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cart 1000mg Natures Nectar Orange Cream - Osage Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cart 1000mg Natures Nectar Star Chew - Osage Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Elevate (Formerly Greenlight Dispensary West Memphis) West Memphis · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |