Cheapest weed in San Bruno, CA
198 San Bruno menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every California city: cheapest weed in California
Cheapest flower in San Bruno
See all flower prices →Cheapest right now: Astronauts - Space Haze 28g Flower at Embarc Dispensary — $65.05 ($2.32 per gram) · 148 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Astronauts - Space Haze 28g Flower Astronauts · Flower | each | $65.05 | $2.32/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Astronauts - Space Black Cherry 28g Flower Astronauts · Flower | each | $65.05 | $2.32/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | CHICO'S BEST - POTCORN FLOWER [14G] COMBO WHITE RUNTZ Flower | each | $35.04$50.0530% off | $2.50/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CHICO'S BEST - POTCORN FLOWER [14G] CHILL CREME CAKE Flower | each | $35.04$50.0530% off | $2.50/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | CHICO'S BEST - POTCORN FLOWER [14G] INSPIRE XJ-13 Flower | each | $35.04$50.0530% off | $2.50/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | XOTIC FLAVORZ - FLOWER SMALLS [14G] SLURTY Flower | each | $40.05 | $2.86/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Yada Yada - Chapel of Love 20g Smalls Yada Yada · Flower | each | $60.05 | $3/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Yada Yada - Apples & Bananas 20g Smalls Yada Yada · Flower | each | $60.05 | $3/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in San Bruno
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Micro Greenz | Jack Herer | Vape Cartridge | 1g at Embarc Dispensary — $10.54 ($10.54 per gram) · 50 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Micro Greenz | Jack Herer | Vape Cartridge | 1g Micro Greenz · Vape Pens | each | $10.54$15.0530% off | $10.54/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Micro Greenz | Ice Cream Cookies | Vape Cartridge | 1g Micro Greenz · Vape Pens | each | $10.54$15.0530% off | $10.54/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Guava Gelato Vape Cartridge - 1g - ICED · Vape Pens | each | $15.05 | $15.05/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | PAX | Pineapple Whip | High Purity Pod | 1g PAX · Vape Pens | each | $18.94$27.0530% off | $18.94/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | PAX | Mango Crack | High Purity Pod | 1g PAX · Vape Pens | each | $18.94$27.0530% off | $18.94/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Vape Cartridge - STRAWBERRY MILKSHAKE 1G Live Resin Liquid Diamonds Pod STIIIZY · Vape Pens | each | $19.63$28.0530% off | $19.63/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Halara | Cannalope Chronic | High THC Cartridge | 1g Halara · Vape Pens | each | $19.63$28.0530% off | $19.63/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sunset Sherbert | Cured Resin Cartridge | 1g Connected Cannabis Co. · Vape Pens | each | $21.05 | $21.05/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
San Bruno flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in San Bruno →Discounted items across San Bruno menus, newest first.
Best dispensaries in San Bruno →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed California dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.