Cheapest flower in San Bruno, CA
Cheapest right now: Astronauts - Space Haze 28g Flower at Embarc Dispensary — $65.05 ($2.32 per gram)
148 comparable flower listings at 1 San Bruno dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every California city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Astronauts - Space Haze 28g Flower Astronauts · Flower | each | $65.05 | $2.32/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Astronauts - Space Black Cherry 28g Flower Astronauts · Flower | each | $65.05 | $2.32/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | CHICO'S BEST - POTCORN FLOWER [14G] COMBO WHITE RUNTZ Flower | each | $35.04$50.0530% off | $2.50/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | CHICO'S BEST - POTCORN FLOWER [14G] CHILL CREME CAKE Flower | each | $35.04$50.0530% off | $2.50/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | CHICO'S BEST - POTCORN FLOWER [14G] INSPIRE XJ-13 Flower | each | $35.04$50.0530% off | $2.50/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | XOTIC FLAVORZ - FLOWER SMALLS [14G] SLURTY Flower | each | $40.05 | $2.86/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Yada Yada - Chapel of Love 20g Smalls Yada Yada · Flower | each | $60.05 | $3/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Yada Yada - Apples & Bananas 20g Smalls Yada Yada · Flower | each | $60.05 | $3/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | CHICO'S BEST - POTCORN FLOWER [7G] CHILL CREME CAKE Flower | each | $21.04$30.0530% off | $3.01/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | CHICO'S BEST - POTCORN FLOWER [7G] INSPIRE BLUE DREAM Flower | each | $21.04$30.0530% off | $3.01/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | BIG TREE - BASICS FLOWER [3.5G] PLATINUM GELATO Flower | each | $10.54$15.0530% off | $3.01/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | CHICO'S BEST - POTCORN FLOWER [3.5G] CHILL CREME CAKE Flower | each | $11.24$16.0530% off | $3.21/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | CHICO'S BEST - POTCORN FLOWER [3.5G] INSPIRE TROPICANA Flower | each | $11.24$16.0530% off | $3.21/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | MR. ZIPS | Illemonati | Sativa | Flower | 28g MR. ZIPS · Flower | each | $90.05 | $3.22/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | MR. ZIPS | Space Rocks | Indica | Flower | 28g MR. ZIPS · Flower | each | $90.05 | $3.22/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Coastal Sun | Pink Certz | Sungrown Flower | 28g Coastal Sun · Flower | each | $90.05 | $3.22/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | MR. ZIPS | Blue Zushi | Hybrid | Flower | 28g MR. ZIPS · Flower | each | $90.05 | $3.22/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | WEST COAST TREEZ - FLOWER SMALLS [14G] BLUE Z Flower | each | $45.05 | $3.22/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | WEST COAST TREEZ - FLOWER SMALLS [14G] AMARETTO DI LIMON Flower | each | $45.05 | $3.22/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Blue Dream - Sativa - smallz - HALF OZ [14g] West Coast Treez · Flower | each | $45.05 | $3.22/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Motorbreath – Hybrid – Smallz – 14g West Coast Treez · Flower | each | $45.05 | $3.22/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Grape Gas - Hybrid - smallz - HALF OZ [14g] West Coast Treez · Flower | each | $45.05 | $3.22/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | CHICO'S BEST - SMOKE OUT FLOWER [14G] CHILL LEMON CHERRY SHERBET Flower | each | $45.54$65.0530% off | $3.25/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | WEST COAST TREEZ - FLOWER SMALLS [3.5G] LEMON GAS Flower | each | $11.94$17.0530% off | $3.41/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | WEST COAST TREEZ - FLOWER SMALLS [3.5G] FATSO Flower | each | $11.94$17.0530% off | $3.41/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | OG | Smalls | 14g Flower | each | $48.05 | $3.43/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Yada Yada- Apricot Haze 10g Smalls Yada Yada · Flower | each | $35.05 | $3.50/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Black Amber - Greenhouse - 10g Yada Yada · Flower | each | $35.05 | $3.50/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Yada Yada - GMO 10g Smalls Yada Yada · Flower | each | $35.05 | $3.50/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | BIG TREE - DIESEL FLOWER [3.5G] ALIEN OG Flower | each | $12.64$18.0530% off | $3.61/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | MR. ZIPS | Illemonati | Sativa | Flower | 14g MR. ZIPS · Flower | each | $55.05 | $3.93/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | MR. ZIPS | Elektra Ice | Hybrid | Flower | 14g MR. ZIPS · Flower | each | $55.05 | $3.93/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Yada Yada - GMO 5g Smalls Yada Yada · Flower | each | $20.05 | $4.01/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Yada Yada- Cherry Do-Si-Do 5g Smalls Yada Yada · Flower | each | $20.05 | $4.01/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Pacific Stone | Wedding Cake | Big Buds | 14g Pacific Stone · Flower | each | $60.05 | $4.29/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pacific Stone | 805 Glue | Big Buds | 14g Pacific Stone · Flower | each | $60.05 | $4.29/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | SUNSMOKE - FLOWER [3.5G] SPACE BURGER Flower | each | $15.05 | $4.30/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | SunSmoke | Strawberry Guava | Big Buds | 3.5g SunSmoke · Flower | each | $15.05 | $4.30/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | SUNSMOKE - FLOWER [3.5G] LEGENDARY PUNCH Flower | each | $15.05 | $4.30/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Grapelicious | Big Buds | 21g Flower | each | $100.05 | $4.76/g | Embarc Dispensary San Bruno · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How San Bruno flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical San Bruno price: $7.15 per gram (middle of $3.22–$12.87). That works out to about $25.03 an eighth.
- 98.7% of priced flower listings in San Bruno publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More San Bruno price data: cheapest weed in San Bruno, cheap ounces, San Bruno flower price index, San Bruno deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed California dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.