Cheapest flower in Winterhaven, CA
Cheapest right now: Pinnacle | Smalls | 28g at Aroma — $65 ($2.32 per gram)
91 comparable flower listings at 1 Winterhaven dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every California city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pinnacle | Smalls | 28g Aroma Brand · Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | AROMA 28g Apples & Bananas Aroma Brand · Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Animal Mintz Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Gelanode Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Runtz Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Wedding Cake Flower | ounce | $65 | $2.32/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Cherry Punch - 1 oz Sativa Flower | Tiny Fires Tiny Fires · Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tropicana Cherry - 1 oz Sativa Flower | Tiny Fires Tiny Fires · Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pack Mule - 1 oz Hybrid Flower | Tiny Fires Tiny Fires · Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Tiny Fires | Kept Secret | Flower | Indica 28g Tiny Fires · Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Tiny Fires | Pink Cutz | Flower | Hybrid 28g Tiny Fires · Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Luxx Runtz - 1 oz Indica Flower | Tiny Fires Tiny Fires · Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Tiny Fires | Pistachio Runtz | Flower | Indica 28g Tiny Fires · Flower | ounce | $70 | $2.50/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Eighth Brother | Northern Lights | Flower | 3.54g Eighth Brother · Flower | each | $9 | $2.54/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Eighth Brother | Wedding Cake | Flower | 3.54g Eighth Brother · Flower | each | $9 | $2.54/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Eighth Brother | Stardust OG | Flower | 3.54g Eighth Brother · Flower | each | $9 | $2.54/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Eighth Brother | Sour Diesel | Smalls | 3.54g Eighth Brother · Flower | each | $9 | $2.54/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Eighth Brother | Blackberry Kush | Flower | 3.54g Eighth Brother · Flower | each | $9 | $2.54/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Eighth Brother | Durban Lime | Flower | 3.54g Eighth Brother · Flower | each | $9 | $2.54/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Eighth Brother | Gush Mints | Flower | 3.54g Eighth Brother · Flower | each | $9 | $2.54/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Eighth Brother | Maui Waui | Smalls | 3.54g Eighth Brother · Flower | each | $9 | $2.54/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Eighth Brother | Mendo Fuel | Flower | 3.54g Eighth Brother · Flower | each | $9 | $2.54/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Eighth Brother | Wedding Cake | Flower | 14g Eighth Brother · Flower | each | $36 | $2.57/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Eighth Brother | GG4 | Flower | 14g Eighth Brother · Flower | each | $36 | $2.57/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Eighth Brother | Mimosa OG | Flower | 14g Eighth Brother · Flower | each | $36 | $2.57/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Eighth Brother | Ice Cream Cake | Smalls | 14g Eighth Brother · Flower | each | $36 | $2.57/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Eighth Brother | Sour Diesel | Smalls | 14g Eighth Brother · Flower | each | $36 | $2.57/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Eighth Brother | Maui Waui | Smalls | 14g Eighth Brother · Flower | each | $36 | $2.57/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Eighth Brother | Mendo Fuel | Flower | 14g Eighth Brother · Flower | each | $36 | $2.57/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Eighth Brother | Blue Dream | Flower | 14g Eighth Brother · Flower | each | $36 | $2.57/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Eighth Brother | Blackberry Kush | Flower | 14g Eighth Brother · Flower | each | $36 | $2.57/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Eighth Brother | Northern Lights | Flower | 14g Eighth Brother · Flower | each | $36 | $2.57/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Cannatrust - Mimosa 1oz Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | MR. ZIPS | Elektra Ice | Hybrid | Flower | 28g MR. ZIPS · Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Astronauts - Space Mamba 3.5g Flower Astronauts · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Astronauts - Space Breakers 3.5g Flower Astronauts · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Astronauts - Space OG 3.5g Flower Astronauts · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Astronauts - Space Biscotti 3.5g Flower Astronauts · Flower | eighth | $10 | $2.86/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Xotic Flavorz - Platinum OG Lil Xotics Flower 14g Xotic Flavors · Flower | each | $40 | $2.86/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Black Amber - Greenhouse - 10g Yada Yada · Flower | each | $30 | $3/g | Aroma Winterhaven · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Winterhaven flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Winterhaven price: $3 per gram (middle of $2.50–$12.86). That works out to about $10.50 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Winterhaven publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Winterhaven price data: cheapest weed in Winterhaven, cheap ounces, Winterhaven flower price index, Winterhaven deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed California dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.