Cheapest infused pre-rolls in Brighton, CO
Cheapest right now: Cali-Blaze - Infused Pre-Roll 3 Pk - Mango (Bubble Up) (I) 1 at Every Day Weed Brighton — $18 ($9.60 per gram)
71 comparable infused pre-rolls listings at 3 Brighton dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Colorado city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cali-Blaze - Infused Pre-Roll 3 Pk - Mango (Bubble Up) (I) 1 Infused Pre-rolls | 1.875 g · 3-pack | $18 | $9.60/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Cali-Blaze - Infused Pre-Roll 3 Pk - Mango (Bubble Up) (I) 1 Infused Pre-rolls | 1.875 g · 3-pack | $18 | $9.60/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bud & Mary's - Infused PreRoll 5pk - MOB (I) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $45 | $11.25/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bud & Mary's - Infused PreRoll 5pk - Dankarooz (H) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $45 | $11.25/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bud & Mary's - Infused PreRoll 5pk - Dankarooz (H) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $45 | $11.25/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bud & Mary's - Infused PreRoll 5pk - Ripened Citrus (S) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $45 | $11.25/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bud & Mary's - Infused PreRoll 5pk - Guava (S) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $45 | $11.25/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bud & Mary's - Infused PreRoll 5pk - MOB (I) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $45 | $11.25/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Bud & Mary's - Infused PreRoll 5pk - Ripened Citrus (S) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $45 | $11.25/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Bud & Mary's - Infused PreRoll 5pk - Guava (S) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $45 | $11.25/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blueberry Pie | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll FLVRZ · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $14 | $11.67/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Mango Gelato | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll FLVRZ · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $14 | $11.67/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll FLVRZ · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $14 | $11.67/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll FLVRZ · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $14 | $11.67/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Strawberry Kiwi Fruit Tart | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll FLVRZ · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $14 | $11.67/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Blueberry Pie | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll FLVRZ · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $14 | $11.67/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Mango Gelato | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll FLVRZ · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $14 | $11.67/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-Roll FLVRZ · Infused Pre-rolls | 1.2 g | $14 | $11.67/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Kaviar - Infused Pre-Roll (I) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $18.75$2525% off | $12.50/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Kaviar - Infused Pre-Roll (S) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $18.75$2525% off | $12.50/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Kaviar - Infused Pre-Roll (I) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $18.75$2525% off | $12.50/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Kaviar - Infused Pre-Roll (S) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $18.75$2525% off | $12.50/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kaviar - Infused Pre-Roll (H) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $18.75$2525% off | $12.50/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Kaviar - Infused Pre-Roll (H) Infused Pre-rolls | 1.5 g | $18.75$2525% off | $12.50/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Kaviar | Variety | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk Kaviar · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $41.25$5525% off | $13.75/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Kaviar | Hybrid Gold | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk Kaviar · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $41.25$5525% off | $13.75/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Kaviar - Infused Pre-Roll 5 Pk Minis (S) Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $41.25$5525% off | $13.75/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk Kaviar · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $41.25$5525% off | $13.75/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Kaviar - Infused Pre-Roll 5 Pk Minis (S) Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $41.25$5525% off | $13.75/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Kaviar | Indica | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk Kaviar · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $41.25$5525% off | $13.75/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Kaviar | Hybrid Gold | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk Kaviar · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $41.25$5525% off | $13.75/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Kaviar | Variety | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk Kaviar · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $41.25$5525% off | $13.75/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Kaviar | Indica Gold | Infused Joints | 0.6g ea | 5pk Kaviar · Infused Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $41.25$5525% off | $13.75/g | The Fireplace Brighton · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Wax Stix - Infused PreRoll - Glue (H) Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Wax Stix - Infused PreRoll - Uptown Funk (I) Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Bubble Joints™ Hybrid Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Bubble Joints™ Sativa Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Wax Stix - Infused PreRoll - Glue (H) Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Every Day Weed Brighton Brighton · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Wax Stix - Infused PreRoll - Uptown Funk (I) Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Bubble Joints™ Hybrid Infused Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Social Dispensary Brighton Brighton · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Brighton infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Brighton price: $15 per gram (middle of $11.25–$24). That works out to about $52.50 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Brighton publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Brighton price data: cheapest weed in Brighton, cheap ounces, Brighton flower price index, Brighton deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Colorado dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.