| 1 | Mitch's Wreck Infused Pre-rolls | 7/10 g | $10.49$13.9925% off | $1.05/g | Cookies Denver Cannabis Dispensary Denver · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lazer Jet Infused Pre-rolls | 7/10 g | $10.49$13.9925% off | $1.05/g | Cookies Denver Cannabis Dispensary Denver · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Bubble Joints™ Sativa Infused Pre-rolls | 7/10 g | $11 | $1.10/g | Silver Stem Fine Cannabis Bonnie Brae Marijuana Dispensary Denver · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bubble Joints™ Hybrid Infused Pre-rolls | 7/10 g | $11 | $1.10/g | Silver Stem Fine Cannabis Bonnie Brae Marijuana Dispensary Denver · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | The Flower Collective Bubble Joint | Lazer Jet 0.7g Rec Infused Pre-rolls | 7/10 g | $11 | $1.10/g | Silver Stem Fine Cannabis Bonnie Brae Marijuana Dispensary Denver · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $45 | $2.08/g | Snaxland - Denver - Bryant St Dispensary Denver · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $45 | $2.08/g | Snaxland - Denver - Bryant St Dispensary Denver · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grape Stomper OG | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $45 | $2.08/g | Snaxland - Denver - Bryant St Dispensary Denver · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $45 | $2.08/g | Snaxland - Denver - Bryant St Dispensary Denver · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $45 | $2.08/g | Snaxland - Denver - Bryant St Dispensary Denver · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $45 | $2.08/g | Snaxland - Denver - Bryant St Dispensary Denver · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $45 | $2.08/g | SNAXLAND - Yale Denver · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $45 | $2.08/g | SNAXLAND - Yale Denver · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | Snaxland Denver · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | SNAXLAND - Yale Denver · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | Snaxland Denver · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | Snaxland - Berkeley Denver · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | Snaxland - Berkeley Denver · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Frosted Melon | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | Snaxland Denver · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Apple Fritter | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | Snaxland - Cherokee (MED ONLY) Denver · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | King Louis XIII | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | Snaxland - Cherokee (MED ONLY) Denver · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Kiwi Kush | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | SNAXLAND - High Street Denver · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | Snaxland - Cherokee (MED ONLY) Denver · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Frosted Melon | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | SNAXLAND - High Street Denver · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Acapulco Gold | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $50 | $2.31/g | SNAXLAND - High Street Denver · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Cali Blaze | Infused 1g Pre-Roll | Hybrid Infused Pre-rolls | 4.2 g | $10 | $2.38/g | SoHi Cannabis Dispensary Denver · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rainbow Blast | Infused Joints | 0.7g Infused Pre-rolls | 7/10 g | $25 | $2.50/g | Local Product of Colorado Denver · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Tamarindo | Infused Joints | 0.7g Infused Pre-rolls | 7/10 g | $25 | $2.50/g | Local Product of Colorado Denver · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Purple Star Fruit | Infused Joints | 0.7g Infused Pre-rolls | 7/10 g | $25 | $2.50/g | Local Product of Colorado Denver · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mango Hypnotik | Infused Joints | 0.7g Infused Pre-rolls | 7/10 g | $25 | $2.50/g | Local Product of Colorado Denver · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Watermelon Burst | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $54 | $2.50/g | Bubble Smith Hash Denver · ★ 3.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $54 | $2.50/g | Bubble Smith Hash Denver · ★ 3.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Strawberry Cough | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $54 | $2.50/g | Terrapin Care Station Denver · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Watermelon Burst | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $54 | $2.50/g | Terrapin Care Station Denver · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | IT | Mac Daddy | Distillate Infused Preroll | 1.25g Infused Pre-rolls | 5 g | $13 | $2.60/g | Higher Grade Denver Dispensary Denver · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pkCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 5 g · 3-pack | $17 | $3.40/g | Bubble Smith Hash Denver · ★ 3.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cali-Blaze | Strawberry Lemonade | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pkCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 5 g · 3-pack | $17 | $3.40/g | Terrapin Care Station Denver · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Cali Blaze | Tarantula 1 G Sativa Infused Pre-rolls | 3 g | $12 | $4/g | SoHi Cannabis Dispensary Denver · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Cali Blaze | Tarantula 1 G Indica Infused Pre-rolls | 3 g | $12 | $4/g | SoHi Cannabis Dispensary Denver · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cali Blaze | Tarantula 1 G Hybrid Infused Pre-rolls | 3 g | $12 | $4/g | SoHi Cannabis Dispensary Denver · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |