Cheapest weed in Louisville, CO
321 Louisville menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Colorado city: cheapest weed in Colorado
Cheapest flower in Louisville
See all flower prices →Cheapest right now: Garlic Breath | Big Buds | 1g at Social Dispensary Louisville — $6 ($6 per gram) · 70 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Garlic Breath | Big Buds | 1g Flower | gram | $6 | $6/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Black Maple | 1g Flower | gram | $6 | $6/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Silver Shelf - Ice Cream Cake (I) Flower | gram | $10 | $10/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Silver Shelf - Phantom Dawg (S) Flower | gram | $10 | $10/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Silver Shelf - Fossil Fuel (I) Flower | gram | $10 | $10/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Meat Breath - Flower - 1G Silver Lake · Flower | gram | $10 | $10/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Silver Shelf - Double G (H) Flower | gram | $10 | $10/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Silver Shelf - Black Velvet (H) Flower | gram | $10 | $10/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Louisville
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Batch - Disposable - Frozen Firecracker (H) at Social Dispensary Louisville — $80 ($20 per gram) · 178 comparable items at 1 stores
Cheapest edibles in Louisville
See all edibles prices →Cheapest right now: Muncheez | Cookies 'N Cream Cereal Bar | 1000mg | MED at Social Dispensary Louisville — $25 ($2.50 per 100mg of THC) · 40 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Muncheez | Cookies 'N Cream Cereal Bar | 1000mg | MED Edibles | each · 1000mg THC | $25 | $2.50/100mg THC | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Green Apple Rosin Gummies | CBC | CBG | THC | 250mg TasteBudz · Edibles | each · 250mg THC | $27 | $10.80/100mg THC | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Ript - Gummies - Smashed Watermelon 100mg (I) Edibles | each · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Ript - Baked Apple Gummies 100mg Ript · Edibles | each · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Ript - Blazed Blue Razz Gummies 100mg 10pk Ript · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Ript - Faded Fruit Punch Gummies 100mg 10pk Ript · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Ript - Pucked Up Peach Gummies 100mg 10pk Ript · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Ript - Wild Cherry Gummies 100mg 10pk Ript · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12 | $12/100mg THC | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Louisville
See all concentrates prices →Cheapest right now: Rare Dankness | Super Boof | Sugar Wax | 4g at Social Dispensary Louisville — $50 ($12.50 per gram) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rare Dankness | Super Boof | Sugar Wax | 4g Rare Dankness · Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Rare Dankness | Swiss Watch | Sugar Wax | 4g Rare Dankness · Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rare Dankness | Sub Zero | Sugar Wax | 1g Rare Dankness · Concentrates | gram | $15 | $15/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Cabbage Patch | Solvent | 4g Concentrates | gram | $15 | $15/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Rare Dankness | Cake Crasher | Sugar Wax | 1g Rare Dankness · Concentrates | gram | $15 | $15/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Mango Kush Distillate Syringe - 1g Spherex · Concentrates | gram | $21$2825% off | $21/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grand Daddy Purple Distillate Syringe - 1g Spherex · Concentrates | gram | $21$2825% off | $21/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lemon Haze Distillate Syringe - 1g Spherex · Concentrates | gram | $21$2825% off | $21/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Louisville
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g at Social Dispensary Louisville — $22.50 ($15 per gram) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kaviar | Sativa Gold | Infused Joint | 1.5g Kaviar · Infused Pre-rolls | 1.5 g | $22.50$3025% off | $15/g | Social Dispensary Louisville Louisville · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Louisville flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Louisville →Discounted items across Louisville menus, newest first.
Best dispensaries in Louisville →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (1 items at 1 store) in Louisville — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Colorado dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.