| 1 | SUGAR FUMEZ Concentrates | ounce | $110 | $3.93/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | BILLO 4G WAX BUCKET - DURANGO DAZE OG Concentrates | 4 g | $40 | $10/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | BILLO 4G WAX BUCKET - STAWNANA PIE Concentrates | 4 g | $40 | $10/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | BILLO 4G WAX BUCKET - STRAWNANA SLURPEE Concentrates | 4 g | $40 | $10/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | BILLO 4G WAX BUCKET - SUMMIT COUNTY CREAM Concentrates | 4 g | $40 | $10/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | CSC 4G BUCKETS & SLABS - PURE MICHIGAN 4G BUCKET Concentrates | 4 g | $40 | $10/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | BILLO 4G WAX BUCKET - SUPER BLACK Concentrates | 4 g | $40 | $10/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 4G BALLER BUCKET - HAWAIAN PINEAPPLE Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | 4G BALLER BUCKET - PETROL COOKIES Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | CSC 4G BUCKETS & SLABS - DIVINE KUSH BREATH 4G BUCKET Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | CSC Shatter, Cured Resin 4g Slab | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | CSC 4G BUCKETS & SLABS - LEMOON CAKE 4G BUCKET Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | CSC 4G BUCKETS & SLABS - TROP SLUSHEE 4G BUCKET Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | CSC 4G BUCKETS & SLABS - GUSHER MINTS 4G BUCKET Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | CSC 4G BUCKETS & SLABS - ANIMAL MINTS 4G BUCKET Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Nomad™ Shatter - Cured Resin 4g SlabNomad Extracts · Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | CSC 4G BUCKETS & SLABS - PUNCH BREATH 4G BUCKET Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | 4G BALLER BUCKET - CHERRY RUNTZ Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | 4G BALLER BUCKET - CITRADELIN SUN Concentrates | 4 g | $50 | $12.50/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Oro Extracts | Bubble Gum Marker | Badder | 1gOro Extracts · Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | GELATO 44 1G Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Oro Extracts | Concord Crush | Crumble Wax | 1gOro Extracts · Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | MIMOSA 1G Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | WYLDFIRE 1G - WEDDING CAKE Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | WYLDFIRE 1G - STRAWBERRY LEMONADE Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | WYLDFIRE 1G - PRIME TIME Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | WYLDFIRE 1G - PETROL COOKIES Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | WYLDFIRE 1G - MAC Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | WYLDFIRE 1G - JARILLA SINALOA Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | WYLDFIRE 1G - ECTO COOLER Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | WYLDFIRE 1G - DEEP SPACE Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | WYLDFIRE 1G - APPLE FRITTER Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Oro Extracts | Double Burger | Sugar Wax | 1gOro Extracts · Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Oro Extracts | Mom's Spaghetti | Sugar Wax | 1gOro Extracts · Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Oro Extracts | Sour Marshmellow | Sugar Wax | 1gOro Extracts · Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Oro Extracts | Truffle Monkey | Sugar Wax | 1gOro Extracts · Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | CSC Shatter, Cured Resin | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | RED RUNTZ 1G - SHATTER Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Billo | Cryoberry Gummiez Wax | 1G | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | DYNAMITE DIESEL 1G Concentrates | gram | $15 | $15/g | Doc's Apothecary - Med & Rec Dispensary Northglenn · ★ 4.3 · pickup | Jul 31, 2026 |