Cheapest flower in Ordway, CO
Cheapest right now: 1/2 OZ Shake Lavender Muse (I) 14g at Wild Wild Weed — $16.07 ($1.15 per gram)
36 comparable flower listings at 1 Ordway dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Colorado city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1/2 OZ Shake Lavender Muse (I) 14g Flower | half ounce | $16.07 | $1.15/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | 1/2 OZ Shake Tangie Kandy (S) 14g Flower | half ounce | $16.07 | $1.15/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 1/2 OZ Shake Trop Cherry (H) 14g Flower | half ounce | $16.07 | $1.15/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | SUN SHELF 1/2 OZ Tangie Kandy (S) 14g Flower | half ounce | $24.10 | $1.72/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | SUN SHELF 1/2 OZ Gary Satan (I) 14g Flower | half ounce | $24.10 | $1.72/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | SUN SHELF $10 Eighths Gary Satan (I) 3.5g Flower | eighth | $8.04 | $2.30/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SUN SHELF $10 Eighths Blueberry Cookies (I) 3.5g Flower | eighth | $8.04 | $2.30/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | SUN SHELF $10 Eighths Blockberry (S) 3.5g*past use by 7/14/26* Flower | eighth | $8.04 | $2.30/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | SUN SHELF $10 Eighths Tangie Kandy (S) 3.5g Flower | eighth | $8.04 | $2.30/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | SUN SHELF $10 Eighths Trop Cherry (H) 3.5g Flower | eighth | $8.04 | $2.30/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Bulk Shake Lavender Muse (I) Flower | gram | $2.41 | $2.41/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Bulk Shake Tangie Kandy (S) Flower | gram | $2.41 | $2.41/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Bulk Shake Trop Cherry (H) Flower | gram | $2.41 | $2.41/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | $15 Eighths Blockberry (S) 3.5g Flower | eighth | $12.05 | $3.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | $15 Eighths Mush Mouth (H) 3.5g Flower | eighth | $12.05 | $3.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | $15 Eighths Forbidden Fruit (I) 3.5g Flower | eighth | $12.05 | $3.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | $15 Eighths Garlicane (I) 3.5g Flower | eighth | $12.05 | $3.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | $15 Eighths It's Fire (S) 3.5g Flower | eighth | $12.05 | $3.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | 1/2 OZ Mush Mouth (H) 14g Flower | half ounce | $48.20 | $3.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | 1/2 OZ Garlicane (I) 14g Flower | half ounce | $48.20 | $3.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | 1/2 OZ It's Fire (S) 14g Flower | half ounce | $48.20 | $3.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | 1/2 OZ Forbidden Fruit (I) 14g Flower | half ounce | $48.20 | $3.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | $5 The Hive (I) 1g Flower | gram | $4.02 | $4.02/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | $5 Mush Mouth (H) 1g Flower | gram | $4.02 | $4.02/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | $5 It's Fire (S) 1g Flower | gram | $4.02 | $4.02/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | $5 Garlicane (I) 1g Flower | gram | $4.02 | $4.02/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | $5 Forbidden Fruit (I) 1g Flower | gram | $4.02 | $4.02/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bulk Popcorn Flower Lemon Tree (S) Flower | gram | $7.23 | $7.23/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Bulk Popcorn Flower The Hive (I) Flower | gram | $7.23 | $7.23/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Bulk Popcorn Flower Super Boof (H) Flower | gram | $7.23 | $7.23/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Ice Cream Cake - Indico Indico · Flower | gram | $8.84 | $8.84/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Bulk Flower Super Boof (H) Flower | gram | $8.84 | $8.84/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Bulk Flower Infinity Lynx (S) Flower | gram | $8.84 | $8.84/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Bulk Flower Blue Limonene (I) Flower | gram | $10.44 | $10.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Bulk Flower Zoap (H) Flower | gram | $10.44 | $10.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Bulk Flower Walkin in LA (S) Flower | gram | $10.44 | $10.44/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Ordway flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ordway price: $3.44 per gram (middle of $1.72–$8.84). That works out to about $12.04 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Ordway publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ordway price data: cheapest weed in Ordway, cheap ounces, Ordway flower price index, Ordway deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Colorado dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.