Cheapest infused pre-rolls in Ordway, CO
Cheapest right now: Sativa | Infused Joints | 1.5g at Wild Wild Weed — $12.05 ($8.03 per gram)
13 comparable infused pre-rolls listings at 1 Ordway dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Colorado city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sativa | Infused Joints | 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $12.05 | $8.03/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Indica | Infused Joints | 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $12.05 | $8.03/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Infused Joints | 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $12.05 | $8.03/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Juicy- Infused Joint StrawNanna Split (I) 1g Infused Pre-rolls | gram | $12.05 | $12.05/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Razzle | Infused Joints | 1g Juicy Joints · Infused Pre-rolls | gram | $12.05 | $12.05/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Juicy- Infused Joint Lord of the Peach Rings (H) 1g Infused Pre-rolls | gram | $12.05 | $12.05/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | WaxStix- Glue Infused Joint (H) 1g Infused Pre-rolls | gram | $12.05 | $12.05/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | WaxStix- Gelato Cake Infused Joint (I) 1g Infused Pre-rolls | gram | $12.05 | $12.05/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | WaxStix- Choco Haze Infused Joint (S) 1g Infused Pre-rolls | gram | $12.05 | $12.05/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Juicy- Infused Joint Revenge of The Blueberries (I) 1g Infused Pre-rolls | gram | $12.05 | $12.05/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Planet Of The Grapes | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $12.05 | $12.05/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Supernova Strawberry | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15.26 | $15.26/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Blackberry Borealis | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $15.26 | $15.26/g | Wild Wild Weed Ordway · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Ordway infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Ordway price: $12.05 per gram (middle of $8.03–$14.62). That works out to about $42.18 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Ordway publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Ordway price data: cheapest weed in Ordway, cheap ounces, Ordway flower price index, Ordway deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Colorado dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.