| 1 | Savvy | GG Skunk | Disposable | 0.3g | 3/10 g | $36 | $3.60/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy | Mendo Wedding | Disposable | 0.3g | 3/10 g | $36 | $3.60/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Scout Breath Disposable - 27070 Vape Pens | 3/10 g | $36 | $3.60/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sunny Stomper Disposable - 27042 Vape Pens | 3/10 g | $36 | $3.60/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Seattle Sour Kush Disposable - 27210 Vape Pens | 3/10 g | $36 | $3.60/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy | OGKB Stomper | Disposable | 0.3g | 3/10 g | $36 | $3.60/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Modified Haze Disposable - 27027 Vape Pens | 3/10 g | $36 | $3.60/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | OMG x Jet Fuel Disposable - 01653 Vape Pens | 3/10 g | $16 | $16/piece | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Headcracker x Animal Scout Disposable - 01637 Vape Pens | 3/10 g | $16 | $16/piece | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | CTPharma Slurricane Vape 86.07 % (I) 1g - 27222 Vape Pens | gram | $30.80$4430% off | $30.80/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | CT Pharma | Full Tank | Pure Vape Cartridge | 1G Vape Pens | gram | $30.80$4430% off | $30.80/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Chemdog Chem Junk (H) Vape Cartridge C0101000498 Vape Pens | gram | $35.20$4420% off | $35.20/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Loud Starblast (H) Vape Cartridge C0170000063 Vape Pens | gram | $36$4010% off | $36/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Loud Sour Z (H) Vape Cartridge C0170000062 Vape Pens | gram | $36$4010% off | $36/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | AGL Mystic Mint x OMG (H) Vape Cartridge C0010001503 Vape Pens | gram | $37.40$4415% off | $37.40/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy | Tahoe OG | Disposable | 2g | 2 g | $78 | $39/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | CT Kush Cake | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $79.20$8810% off | $39.60/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Ease Cartridge - 02043 Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | AGL Durban Z x L' Orange (S) Vape Cartridge C0010001638 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | AGL Animal Face x Headcracker (I) Vape Cartridge C0010001618 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | AGL Do Not Trip x 95 Cook (H) Vape Cartridge C0010001624 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | AGL Animal Scout x LA Kush CKE (I) Vape Cartridge C0010001593 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | AGL Cereal Milk x Vel Croz (H) Vape Cartridge C0010001625 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | AGL ECSD x Durban Z (S) Vape Cartridge C0010001472 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Bubba F x Animal Scout Cartridge - 01634 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Loud Mango Puff (I) Vape Cartridge C0170000052 Vape Pens | gram | $40.50$4510% off | $40.50/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Crystal Palace 1g Liquid Diamonds Vape Cart | gram | $42 | $42/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Brix | 1g Cartridge - Soap | gram | $42 | $42/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Rythm - Jealousy OG (H) Live Sauce LEAF Disposable (1g) C0010001575 Vape Pens | gram | $44 | $44/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Motor Breath 1g Live Resin Vape Cart | gram | $44 | $44/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | RNTZ x Lemon Drip Cartridge - 01626 Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cereal Milk x Vel Croz Cartridge - 01625 Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Do Not Trip x 95 Cook Cartridge - 01624 Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Select - Sour Z (S) BRIQ Legacy Series Disposable Vape (1g) C0030001776 Vape Pens | gram | $45$5010% off | $45/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Rainbow B. Live Resin Disposable - 00474 Vape Pens | 2 g | $90 | $45/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Disposable | 1g | gram | $45.90$5110% off | $45.90/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Enchanted Apple | Cartridge | 0.5g | 1/2 g | $23.40$2610% off | $46.80/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Savvy | Alien OG | Disposable | 2g | 2 g | $94 | $47/g | Trulieve Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Moonlight Dream 1g Live Resin Disposable | gram | $47.70$5310% off | $47.70/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Horchata 1g Live Resin Disposable | gram | $47.70$5310% off | $47.70/g | Fine Fettle - Bristol Dispensary Bristol · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |