Cheapest infused pre-rolls in East Lyme, CT
Cheapest right now: Pre-Roll Pack | Starkiller OG Infused Lil' Ricky's 3pk | 00904 at Nightjar East Lyme Dispensary — $22.40 ($2.24 per gram)
8 comparable infused pre-rolls listings at 1 East Lyme dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Connecticut city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pre-Roll Pack | Starkiller OG Infused Lil' Ricky's 3pk | 00904 Infused Pre-rolls | 9/10 g · 3-pack | $22.40$2820% off | $2.24/g | Nightjar East Lyme Dispensary East Lyme · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pre-Roll Pack | Grinz Infused Lil' Ricky's 3pk | 00887 Infused Pre-rolls | 9/10 g · 3-pack | $22.40$2820% off | $2.24/g | Nightjar East Lyme Dispensary East Lyme · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pre-Roll Pack | Hippie Crasher Infused Lil' Ricky's 3pk | 01038 Infused Pre-rolls | 9/10 g · 3-pack | $22.40$2820% off | $2.24/g | Nightjar East Lyme Dispensary East Lyme · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pre-Roll Pack | Orange Sunshine Infused | 3pk | 00976 Infused Pre-rolls | 2.1 g · 3-pack | $32$4020% off | $15.24/g | Nightjar East Lyme Dispensary East Lyme · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pre-Roll Pack | Modified O Infused Lil' Ricky's Share Pack | 10pk | 01018 Infused Pre-rolls | 3 g · 10-pack | $51.20$6420% off | $17.07/g | Nightjar East Lyme Dispensary East Lyme · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pre-Roll Pack | Mini | ForeverBerry Infused PR Party Pack | 10pk | 42061 Infused Pre-rolls | 4 g · 10-pack | $72 | $18/g | Nightjar East Lyme Dispensary East Lyme · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pre Roll Pack | Lemon Thai OG Infused 5pk | 2g | 42014 Infused Pre-rolls | 2 g · 5-pack | $48 | $24/g | Nightjar East Lyme Dispensary East Lyme · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pre Roll Pack | Gelato Rntz Infused 5pk | 2g | 42006 Infused Pre-rolls | 2 g · 5-pack | $48 | $24/g | Nightjar East Lyme Dispensary East Lyme · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How East Lyme infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical East Lyme price: $16.15 per gram (middle of $2.24–$24). That works out to about $56.52 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in East Lyme publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More East Lyme price data: cheapest weed in East Lyme, cheap ounces, East Lyme flower price index, East Lyme deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Connecticut dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.