| 1 | Purple Push P Pre-Roll Pack 8g (20-Pack | 0.4g Each) (01147) Pre-rolls | 8 g · 20-pack | $64 | $8/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Permanent Marker Pre-Roll Pack 8g (20-Pack | 0.4g Each) (01145) Pre-rolls | 8 g · 20-pack | $64 | $8/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Ice Cream Cake | Joints | 1g | gram | $14 | $14/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Apple T Pre-Roll 1g (01142) Pre-rolls | gram | $14 | $14/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Select Grind Animal Face Pre-Roll 1g (00326) Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Brix | 1g Pre-Roll - Gush Hour | gram | $16 | $16/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Brix | 1g Pre-Roll - Cosmic Frost OG | gram | $16 | $16/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lemon Skunk (Lexikan) Pre-Roll Pack (3 Pk - 0.7g ea.) | gram · 3-pack | $16 | $16/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Savvy | Dos Mendos | Joint | 1g | gram | $16 | $16/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Chemdog Chem D Pre-Roll 1g (00329) Pre-rolls | gram | $16 | $16/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy | Modified Haze | Joint | 1g | gram | $16 | $16/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy | Tropical Haze | Joints | 1g | gram | $16 | $16/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy | Purpentine | Joint | 1g | gram | $16 | $16/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Pina Grande | Joints | 0.4g | 5pk | 2 g · 5-pack | $35 | $17.50/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Slip | Joints | 0.4g | 5pk | 2 g · 5-pack | $35 | $17.50/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Curaleaf VCP 5-Pack Breathmints - Indica | 2 g · 5-pack | $35 | $17.50/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Slate Pre-Roll Pack 2g (5-Pack | 0.4g Each) (00346) Pre-rolls | 2 g · 5-pack | $35 | $17.50/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Advanced Grow Labs - Jack Herer Pre-Roll Minis 5pk 2.5g | 2 g · 5-pack | $35 | $17.50/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Mint Smash | Joints | 0.4g | 5pk | 2 g · 5-pack | $35 | $17.50/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | True OG | Joints | 0.4g | 5pk | 2 g · 5-pack | $35 | $17.50/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Slapz | Joints | 0.4g | 5pk | 2 g · 5-pack | $35 | $17.50/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Brix | 1g Pre-Roll - Washed Up | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Banana Papaya | Joints | 1g | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Brix | 1g Pre-Roll - C-Stata | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Brix | 1g Pre-Roll - Cap Junk | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Brix | 1g Pre-Roll - Gush Mintz | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Brix | 1g Pre-Roll - Milk Stata | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Curaleaf 1g Pre-Roll Original Glue - Hybrid | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Dark Heart Delphi Diesel Pre-Roll 1g (00779) Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Earl Baker - Kush Station 1g Pre Roll | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Emerald Unleaded Pre-Roll 1g (00715) Pre-rolls | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Find | Kablam | Joint | 1g | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Nine Monks | Joint | 1g | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Orange Zkittles | Joints | 1g | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Raspberry Parfait | Joints | 1g | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | True OG | Joints | 1g | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Wedding Cake | Joints | 1g | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | White Hot Guava | Joints | 1g | gram | $18 | $18/g | Curaleaf Dispensary Groton Groton · ★ 4.3 · delivery | Jul 31, 2026 |