| 1 | Affinity Grow - MF-107 (S) Lil' Ricky 0.3g Pre-Rolls 3pk (0.9g) C0090001021 Pre-rolls | 9/10 g · 3-pack | $16 | $1.60/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Affinity Grow - Lemon Delight (S) Lil' Ricky 0.3g Pre-Rolls 3pk (0.9g) C0090000973 Pre-rolls | 9/10 g · 3-pack | $16 | $1.60/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Theraplant - Jelly Roll (I) Flower (28g) C0040002065 Pre-rolls | ounce | $140 | $5/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Theraplant - Jelly Roll (I) Flower (14g) C0040002064 Pre-rolls | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Daily! - Blue Dream (S) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0200000074 Pre-rolls | gram | $6 | $6/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Theraplant - Jelly Roll (I) Flower (3.5g) C0040002062 Pre-rolls | eighth | $24 | $6.86/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Daily! - Campfire (I) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0200000094 Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Daily! - Road Trip (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0200000088 Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Daily! - Daydream (S) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0200000090 Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Old Pal - Durban Gold (S) Ready to Roll (7g) C0130000144 Pre-rolls | quarter | $50 | $7.14/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Old Pal - Grease Monkey (I) Ready to Roll (7g) C0130000145 Pre-rolls | quarter | $50 | $7.14/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Theraplant - Banana Breeze (S) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0040002024 Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Theraplant - Plasma Gas (I) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0040002020 Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Theraplant - Gas Face (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0040002036 Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Theraplant - Panckes (S) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0040002019 Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Chemdog - Chem Mintz (I) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0101000567 Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | BRIX Cannabis - Mactose Intolerant (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0101000385 Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Theraplant - Colorado Flo (S) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0040002037 Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Atomic Breath | Joint | 1g | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Theraplant - Pink Certz (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0040001725 Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Theraplant - Solo Frost (I) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0040002070 Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Theraplant - Pinyatti (S) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0040002021 Pre-rolls | gram | $8 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Theraplant - Cndy Cloud (I) 0.4g Pre-Rolls 20pk (8g) C0040002075 Pre-rolls | 8 g · 20-pack | $64 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Theraplant - Space Rntz (H) 0.4g Pre-Rolls 20pk (8g) C0040002047 Pre-rolls | 8 g · 20-pack | $64 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Theraplant - Grand Pappy's Chillemon (S) 0.4g Pre-Rolls 20pk (8g) C0040002048 Pre-rolls | 8 g · 20-pack | $64 | $8/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | CT Kush Cake | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9 | $9/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | comffy - Mint Condition (S) 0.5g Pre-Roll 7pk (3.5g) C0140000182 Pre-rolls | eighth · 7-pack | $32 | $9.14/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | comffy - Date Night (H) 0.5g Pre-Rolls 7pk (3.5g) C0140000232 Pre-rolls | eighth · 7-pack | $32 | $9.14/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | comffy - Freestyle (S) 0.5g Pre-Roll 7pk (3.5g) C0140000190 Pre-rolls | eighth · 7-pack | $32 | $9.14/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | comffy - Atomic Tangerine (S) 0.5g Pre-Roll 7pk (3.5g) C0140000130 Pre-rolls | eighth · 7-pack | $32 | $9.14/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Shaka - DME (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0160000082 Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Brix | 1g Pre-Roll - Cap Junk | gram | $10 | $10/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | BRIX Cannabis - Govmint Oasis (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0101000594 Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | comffy - Homebody (I) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0140000174 Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | comffy - Mint Condition (S) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0140000183 Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Find - Forest Reserve (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0030001703 Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Find - Gas Lit (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0030001811 Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Find - Hy-land Fizz (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0030001922 Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Find - Wrong Holler (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0030001835 Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Grassroots - Hickory Hash (H) 1g Pre-Roll 1pk (1g) C0030001892 Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | Fine Fettle - Norwalk Dispensary Norwalk · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |