| 1 | Affinity Lil' Ricky's Lemon Delight Pre-Roll 0.9g [3pk] Pre-rolls | 3/10 g · 3-pack | $14.50 | $1.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Affinity Lil' Ricky's MF-107 Pre-Roll 0.9g [3pk] Pre-rolls | 3/10 g · 3-pack | $14.50 | $1.45/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Affinity Lil' Ricky's M.O.B. Pre-Roll 0.9g [3pk] Pre-rolls | 3/10 g · 3-pack | $16.50 | $1.65/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Affinity GMO Pre-Roll 2.1g [3pk] Pre-rolls | 7/10 g · 3-pack | $30.10 | $3.01/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Shaka TGK Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $8.50 | $8.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy GMO Purps Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $11.30 | $11.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | comffy Jai Alai Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $11.30 | $11.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy Blue Andeze Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $11.30 | $11.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Savvy Super Rz Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $11.30 | $11.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Miss Grass Fast Times Blackberry Durban Spark Pre-Roll 0.4g [1pk} Pre-rolls | 2/5 g | $5 | $12.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Miss Grass All Times Lemon Thai OG Spark Pre-Roll 0.4g [1pk} Pre-rolls | 2/5 g | $5 | $12.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Miss Grass Quiet Times Gelato Rntz Spark Pre-Roll 0.4g [1pk] Pre-rolls | 2/5 g | $5 | $12.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Swift Lifts Long Lifts Zuava Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $13.50 | $13.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Dogwalkers B Scout Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $13.50 | $13.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Swift Lifts Long Lifts Red Gary Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $13.50 | $13.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Swift Lifts Long Lifts Nimbus Snacks Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $13.50 | $13.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | FIND. Hy-land Fizz Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $13.50 | $13.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Let's Burn Grape Gas Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $14.50 | $14.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Affinity Big Ray Arrigoni Haze Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $14.50 | $14.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Affinity Big Ray College Park Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $14.50 | $14.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Tropicana Cherry | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $14.50 | $14.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Let's Burn CT Kush Cake Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $14.50 | $14.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Grassroots Triple Mints Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Grassroots Junkyard Rail Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Grassroots White Hot Guava Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Miss Grass Fast Times Blackberry Durban Bubble Hash Infused Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $23 | $23/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Miss Grass All Times Lemon Thai OG Bubble Hash Infused Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $23 | $23/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Miss Grass Quiet Times Gelato Rntz Bubble Hash Infused Pre-Roll 1g [1pk] Pre-rolls | gram | $23 | $23/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Swift Lifts Gush Mintz Pre-Roll 2.5g [5pk] Pre-rolls | 1/2 g · 5-pack | $31.50 | $63/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Swift Lifts Nimbus Snacks Pre-Roll 2.5g [5pk] Pre-rolls | 1/2 g · 5-pack | $31.50 | $63/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Swift Lifts Original Glue Pre-Roll 2.5g [5pk] Pre-rolls | 1/2 g · 5-pack | $31.50 | $63/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | GMO Purps (Nuvaden) Shorties 2g | 2/5 g | $25.70 | $64.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | CTPharma Super Rz Pre-Roll 2g [5pk] Pre-rolls | 2/5 g · 5-pack | $25.70 | $64.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | CTPharma Jokerz Pre-Roll 2g [5pk] Pre-rolls | 2/5 g · 5-pack | $25.70 | $64.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | CTPharma Super Lemon G Pre-Roll 2g [5pk] Pre-rolls | 2/5 g · 5-pack | $25.70 | $64.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | CTPharma Blue Andeze Pre-Roll 2g [5pk] Pre-rolls | 2/5 g · 5-pack | $25.70 | $64.25/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Miss Grass Quiet Times OG GMO Pre-Roll 2g [5pk} Pre-rolls | 2/5 g · 5-pack | $27.50 | $68.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Miss Grass All Times Lemon Thai OG Pre-Roll 2g [5pk} Pre-rolls | 2/5 g · 5-pack | $27.50 | $68.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Miss Grass Quiet Times Gelato Rntz Pre-Roll 2g [5pk} Pre-rolls | 2/5 g · 5-pack | $27.50 | $68.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Grassroots Triple Mintz Pre-Roll 2g [5pk] Pre-rolls | 2/5 g · 5-pack | $31.50 | $78.75/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |