Cheapest carts & vapes in Norwich, CT
Cheapest right now: Savvy Seattle Sour Kush 0.3g All-In-One at Zen Leaf Cannabis Dispensary — $33.50 ($3.35 per gram)
95 comparable vape pens listings at 1 Norwich dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Connecticut city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Seattle Sour Kush 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $33.50 | $3.35/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy OGKB Stomper 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $33.50 | $3.35/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Modified Haze 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $33.50 | $3.35/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Sunny Stomper 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $33.50 | $3.35/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Blue Sherb 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $33.50 | $3.35/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy | GG Skunk | Disposable | 0.3g Savvy · Vape Pens | 3/10 g | $33.50 | $3.35/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy Scout Breath 0.3g All-In-One Vape Pens | 3/10 g | $33.50 | $3.35/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy HYPHEN Tahoe OG 2g Pod Vape Pens | 2 g | $80.60 | $40.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Savvy HYPHEN Haze Berry 2g Pod Vape Pens | 2 g | $80.60 | $40.30/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Savvy Strut Pinnacle 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $85.10 | $42.55/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy HYPHEN Haze Berry 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $89.60 | $44.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy | Red Pop | Disposable | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $89.60 | $44.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy HYPHEN Tahoe OG 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $89.60 | $44.80/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Advanced Grow Labs ECSD x Durban Z 1g Cartridge Vape Pens | gram | $45.50 | $45.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | (the) Essence HYPHEN Juice OG 1g Pod Vape Pens | gram | $49.10 | $49.10/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Select Briq 2.0 Legacy Series NYC Sour Diesel 1g All-In-One Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | comffy Strawberry Cough 1g Cartridge Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | comffy Purple Urkle 1g Cartridge Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Select Briq 2.0 Legacy Series GMO 1g All-In-One Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | LOUD Golden Tangie 1g Cartridge Vape Pens | gram | $50.50 | $50.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Advanced Grow Labs Animal Face x Headcracker 1g Cartridge Vape Pens | gram | $50.50 | $50.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Advanced Grow Labs Animal Scout x LA Kush CKE 1g Cartridge Vape Pens | gram | $50.50 | $50.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | CTPharma Full Tank 1g Cartridge Vape Pens | gram | $53.60 | $53.60/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | CTPharma GG Skunk 1g Cartridge Vape Pens | gram | $53.60 | $53.60/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | CTPharma Blue Haze 1g Cartridge Vape Pens | gram | $53.60 | $53.60/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | CTPharma Yellow Haze OG 1g Cartridge Vape Pens | gram | $53.60 | $53.60/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | CTPharma Slurricane 1g Cartridge Vape Pens | gram | $53.60 | $53.60/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | CTPharma Purpentine 1g Cartridge Vape Pens | gram | $53.60 | $53.60/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | CTPharma Pinyatti 1g Cartridge Vape Pens | gram | $53.60 | $53.60/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | CTPharma Durban Stardawg 1g Cartridge Vape Pens | gram | $53.60 | $53.60/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Rodeo Cannabis Sherrif's Reserve Liquid Diamonds 1g All-In-One Vape Pens | gram | $54.50 | $54.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Moonlight Dream 1g Live Resin Disposable Lighthouse · Vape Pens | gram | $54.50 | $54.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | AURA Kush Mints 1g All-In-One Vape Pens | gram | $54.50 | $54.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Horchata 1g Live Resin Disposable Lighthouse · Vape Pens | gram | $54.50 | $54.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | AURA Cake OG 1g All-In-One Vape Pens | gram | $54.50 | $54.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Select Briq 2.0 Legacy Series Sour Z 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $113 | $56.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Select Briq 2.0 Sofa Sonata 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $113 | $56.50/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | (the) Essence HYPHEN Juice OG 1g All-In-One Vape Pens | gram | $58.10 | $58.10/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | (the) Essence HYPHEN Sour Z 1g All-In-One Vape Pens | gram | $58.10 | $58.10/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | (the) Essence HYPHEN Pineapple Skunk 1g All-In-One Vape Pens | gram | $58.10 | $58.10/g | Zen Leaf Cannabis Dispensary Norwich · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Norwich vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Norwich price: $60 per gram (middle of $43.23–$91). That works out to about $210 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Norwich publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Norwich price data: cheapest weed in Norwich, cheap ounces, Norwich flower price index, Norwich deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Connecticut dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.