| 1 | Good Green - Lemon Fresh (S) Ground Flower (28g) C0010001699 Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Green - Swamp Water Fumez (H) Ground Flower (28g) C0010001410 Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Green - Chkn n WflZ (S) Ground Flower (28g) C0010001622 Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lil Budz - B Yo (I) Smalls (7g) C0101000372 Flower | quarter | $35 | $5/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lil Budz - Permanent Marker (I) Smalls (7g) C0101000376 Flower | quarter | $35 | $5/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Theraplant - Pink Certz (H) Flower (28g) C0040001803 Flower | ounce | $140 | $5/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Find - Island Bloom (H) Flower (28g) C0030001873 Flower | ounce | $140 | $5/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Theraplant - Pinyatti (S) Flower (28g) C0040001687 Flower | ounce | $140 | $5/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Theraplant - Plasma Gas (I) Flower (28g) C0040001808 Flower | ounce | $140 | $5/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find - Lemon Creamsicle (S) Flower (3.5g) C0030001959 Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Half Moonana | Flower | 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Theraplant - Pink Certz (H) Flower (3.5g) C0040001536 Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Curaleaf - Grower's Mix (I) Flower (3.5g) C0030001053 Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find - Wrong Holler (H) Ground Flower (3.5g) C0030001926 Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Grassroots - Paw Paw (H) Ground Flower (3.5g) C0030001953 Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Trop Cherry (S) | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | comffy - Homebody (I) Flower (7g) C0140000224 Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Strawberry Candy | Big Buds | 7g | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Jelly Roll | Big Buds | 7g | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Wedding Cake | Big Buds | 7g | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Comffy - Golden Hour (H) Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Theraplant - Pinyatti (S) Flower (14g) C0040001686 Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Carbon FBR | Big Buds | 14g | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Theraplant - Plasma Gas (I) Flower (14g) C0040002054 Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Jelly Roll | Big Buds | 14g | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Theraplant - HeadHunter (S) Flower (14g) C0040002015 Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | comffy - Glow Up (S) Flower (7g) C0140000263 Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | comffy - Date Night (H) Flower (7g) C0140000262 Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | comffy - Super Chill (H) Flower (7g) C0140000264 Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | all:hours - Space Gello (H) Flower (14g) C0040001976 Flower | half ounce | $88 | $6.29/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Grassroots - Arctic Vine (I) Flower (14g) C0030001970 Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Theraplant - Grand Pappy's Chillemon (S) Flower (3.5g) C0040001903 Flower | eighth | $23.50 | $6.71/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Permanent Marker | Big Buds | 3.5g | eighth | $24 | $6.86/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Theraplant - Gas Face (H) Flower (3.5g) C0040002017 Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Pinyatti | Big Buds | 3.5g | eighth | $24 | $6.86/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Theraplant - Colorado Flo (S) Flower (3.5g) C0040001980 Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Carbon FBR | Big Buds | 3.5g | eighth | $24 | $6.86/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | all:hours - Nimbus Snacks (S) over:timers Flower (7g) C0040001628 Flower | quarter | $48 | $6.86/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | all:hours - Air Hdz (I) over:timers Flower (7g) C0040001627 Flower | quarter | $48 | $6.86/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Grassroots - Blackened Blue (S) Flower (3.5g) C0030001893 Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Fine Fettle - Old Saybrook Dispensary Old Saybrook · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |