Cheapest flower in Clearwater, FL
Cheapest right now: White Apple Tartz | Ground | 7g at AYR Cannabis Dispensary Clearwater — $20 ($2.86 per gram)
434 comparable flower listings at 5 Clearwater dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sherbert Sundae | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Boston Runtz #5 | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | London Pound Cake Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SFV Kush | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ish Pre-Ground 7g Flower - TropBerry Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | ish Pre-Ground 7g Flower - Apples and Cheese Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | ish Pre-Ground 7g Flower - Bruja Bite Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | ish Pre-Ground 7g Flower - Cherry Punch Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | ish Pre-Ground 7g Flower - Citrus Break Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | ish Pre-Ground 7g Flower - Gorilla Dawgs Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | ish Pre-Ground 7g Flower - Guava Pie Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | ish Pre-Ground 7g Flower - High Plains Octane Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | ish Pre-Ground 7g Flower - La Queso Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | ish Pre-Ground 7g Flower - Maui Lemons Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | ish Pre-Ground 7g Flower - Queso Blanco Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | ish Pre-Ground 7g Flower - Roads of Paradise Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | ish Pre-Ground 7g Flower - Super Zushish Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | ish Pre-Ground 7g Flower - Tahiti Temptress Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | ish Pre-Ground 7g Flower - Tropical Keysish Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | ish Pre-Ground 7g Flower - Tropicalish Flower | quarter | $22.50$5055% off | $3.21/g | GrowHealthy Dispensary - Clearwater/Largo Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Find. Daybreak Delight Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | FNK Bomb Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | GRLC DRIP Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Find. Delphi Diesel Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Swamp Water Fumez Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Find. Animal Mint Cake Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Find. Collie Man Kush Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Afternoon Delight #4 Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Mystic Mint Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | ANML FCE Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Velvet Glove Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Find. Foreign Kush Mints Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Fresa Cookies | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50$11055% off | $3.57/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Electric Green | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50$11055% off | $3.57/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Lavender Soak | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $15$2025% off | $4.24/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | MTF Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Clearwater Clearwater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Clearwater flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Clearwater price: $7.14 per gram (middle of $4.29–$14.36). That works out to about $24.99 an eighth.
- 99.8% of priced flower listings in Clearwater publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Clearwater price data: cheapest weed in Clearwater, cheap ounces, Clearwater flower price index, Clearwater deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.