Cheapest weed in DeLand, FL
109 DeLand menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in DeLand
See all flower prices →Cheapest right now: White Runtz - Smediums at Cookies DeLand Dispensary — $24 ($3.43 per gram) · 19 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | White Runtz - Smediums Flower | quarter | $24$4040% off | $3.43/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | White Runtz Flower | eighth | $15$2540% off | $4.29/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blueberry Banana - Micro Popcorn Flower | quarter | $37.20$6240% off | $5.31/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Spraypack - Micro Popcorn Flower | quarter | $37.20$6240% off | $5.31/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cookies Select - Super Silver Haze Flower | quarter | $45$8547% off | $6.43/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Light Blue Flower | quarter | $45$7540% off | $6.43/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blueprint | Triple Lindy | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25$4544% off | $7.14/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cookies | Gary Payton | Big Buds Baggie | 3.5g Flower | eighth | $25$4544% off | $7.14/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in DeLand
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Adios MF'er - Distillate at Cookies DeLand Dispensary — $20 ($20 per gram) · 46 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Adios MF'er - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Dulce De Limon - Sauce Vape Pens | gram | $20$4252% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tahoe Blue - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Canna Cocktail - Distillate Vape Pens | gram | $20$3543% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Tahoe OG - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Galactic Envy - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Zushi - 510 Cartridge Vape Pens | gram | $20$4252% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GG#4 - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in DeLand
See all edibles prices →Cheapest right now: Blood Orange - C-Bite - 100mg - 10ct at Cookies DeLand Dispensary — $9 ($9 per 100mg of THC) · 12 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blood Orange - C-Bite - 100mg - 10ct Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $9$1540% off | $9/100mg THC | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Banana - C-Bite - 100mg - 10ct Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $9$1540% off | $9/100mg THC | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Kiwi - C-Bite - 100mg - 10ct Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $9$1540% off | $9/100mg THC | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lychee - C-Bite - 100mg - 10ct Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $9$1540% off | $9/100mg THC | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Apple - C-Bite - 82mg - 10ct Edibles | each · 10-pack · 82mg THC | $9$1540% off | $10.98/100mg THC | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sour Apple - Rosin C-Bite - 100mg - 10ct Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12$2040% off | $12/100mg THC | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blueberry Lemon - Rosin C-Bite - 100mg - 10ct Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12$2040% off | $12/100mg THC | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sour Pomegranate - Rosin C-Bite - 100mg - 10ct Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $12$2040% off | $12/100mg THC | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in DeLand
See all concentrates prices →Cheapest right now: Platinum Pave - Live Resin Crumble at Cookies DeLand Dispensary — $17.40 ($17.40 per gram) · 24 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Platinum Pave - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $17.40$2940% off | $17.40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Natures Lab Extracts | Papaya Pop | Live Crumble | 1g Natures Lab Extracts · Concentrates | gram | $19.20$3240% off | $19.20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sweet Feet - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $19.20$3240% off | $19.20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Natures Lab Extracts | White Tropic | Live Crumble | 1g Natures Lab Extracts · Concentrates | gram | $21$3540% off | $21/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Caffeine - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $21$3540% off | $21/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Madrina - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $21$3540% off | $21/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Natures Lab Extracts | Headphone Jam | Live Crumble | 1g Natures Lab Extracts · Concentrates | gram | $21$3540% off | $21/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blueberry Banana - Live Resin Crumble Concentrates | gram | $21$3540% off | $21/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in DeLand
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: White Runtz - 3.5g - 7pk at Cookies DeLand Dispensary — $15 ($4.29 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | White Runtz - 3.5g - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $15$2540% off | $4.29/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Grits and Jam - 3.5g - 7pk Pre-rolls | eighth · 7-pack | $21$3540% off | $6/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Baker Pre-rolls | gram | $7.20$1240% off | $7.20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Spraypack Pre-rolls | gram | $7.20$1240% off | $7.20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gelonade Pre-rolls | gram | $7.20$1240% off | $7.20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Super Silver Haze Pre-rolls | gram | $8.40$1440% off | $8.40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Raz Pre-rolls | gram | $8.40$1440% off | $8.40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cookies | Gary Payton | Joint | 1g Pre-rolls | gram | $8.40$1440% off | $8.40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
DeLand flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in DeLand →Discounted items across DeLand menus, newest first.
Best dispensaries in DeLand →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank pre-rolls (8 items at 1 store) in DeLand — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.