Cheapest carts & vapes in DeLand, FL
Cheapest right now: Adios MF'er - Distillate at Cookies DeLand Dispensary — $20 ($20 per gram)
46 comparable vape pens listings at 1 DeLand dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Adios MF'er - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Dulce De Limon - Sauce Vape Pens | gram | $20$4252% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tahoe Blue - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Canna Cocktail - Distillate Vape Pens | gram | $20$3543% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Tahoe OG - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Galactic Envy - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Zushi - 510 Cartridge Vape Pens | gram | $20$4252% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GG#4 - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Cinnamon Kush Cake - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Royal Grape Gas - Sauce Vape Pens | gram | $20$4050% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Lemonchello - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Juicy Blueberry - Distillate Vape Pens | gram | $20$3543% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Banana Zkittles - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Boo Boo Mint - Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Sparkle Strawberry | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $20$3543% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Cereal Milk Distillate Vape Pens | gram | $20$3949% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Ripe Figs - Sauce Vape Pens | gram | $20$4050% off | $20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Melon Haze | Disposable | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $14.40$2440% off | $28.80/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Key Lime Pie - All-in-One - Distillate Vape Pens | 1/2 g | $14.40$2440% off | $28.80/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | GG#4 - All-in-One - Distillate Vape Pens | 1/2 g | $16.20$2740% off | $32.40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Cinnamon Milk - All-in-One - Distillate Vape Pens | 1/2 g | $16.20$2740% off | $32.40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cinnamon Kush Cake - All-in-One - Distillate Vape Pens | 1/2 g | $16.20$2740% off | $32.40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Natures Lab Extracts | Pneuma | Live Resin Disposable | 0.5g Natures Lab Extracts · Vape Pens | 1/2 g | $18$3040% off | $36/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | UK Cheese - Live Resin Vape Pens | 1/2 g | $18$3040% off | $36/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Purple Agave - All-in-One Vape Pens | 1/2 g | $18.60$3140% off | $37.20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Natures Lab Extracts | Platinum Pave | Sauce Disposable | 0.5g Natures Lab Extracts · Vape Pens | 1/2 g | $18.60$3140% off | $37.20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Swamp Juice | Disposable | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $18.60$3140% off | $37.20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Blue Raz - All-in-One Vape Pens | 1/2 g | $18.60$3140% off | $37.20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Hollywood - All-in-One Vape Pens | 1/2 g | $18.60$3140% off | $37.20/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Royal Grape Gas - All-in-One - Sauce Vape Pens | 1/2 g | $19.20$3240% off | $38.40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Collins Ave - All-in-One - Sauce Vape Pens | 1/2 g | $19.20$3240% off | $38.40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Natures Lab Extracts | White Tropic | Live Resin Disposable | 0.5g Natures Lab Extracts · Vape Pens | 1/2 g | $19.20$3240% off | $38.40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Blueberry Banana - All-in-One Vape Pens | 1/2 g | $19.80$3340% off | $39.60/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Red Velvet - All-in-One Vape Pens | 1/2 g | $19.80$3340% off | $39.60/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Georgia Pie - All-in-One Vape Pens | 1/2 g | $19.80$3340% off | $39.60/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Natures Lab Extracts | Papaya Pop | Live Rosin Disposable | 0.5g Natures Lab Extracts · Vape Pens | 1/2 g | $19.80$3340% off | $39.60/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Sweet Feet - All-in-One Vape Pens | 1/2 g | $19.80$3340% off | $39.60/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Glazed Donut - All-in-One - Live Rosin Vape Pens | 1/2 g | $20$3949% off | $40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Natures Lab Extracts | Garlic Drip | Live Rosin Disposable | 0.5g Natures Lab Extracts · Vape Pens | 1/2 g | $20$3949% off | $40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Natures Lab Extracts | Garlic Drip | Live Rosin Cartridge | 0.5g Natures Lab Extracts · Vape Pens | 1/2 g | $20$37.5047% off | $40/g | Cookies DeLand Dispensary DeLand · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How DeLand vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical DeLand price: $32.40 per gram (middle of $20–$39.60). That works out to about $113.40 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in DeLand publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More DeLand price data: cheapest weed in DeLand, cheap ounces, DeLand flower price index, DeLand deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.