Cheapest flower in Greenacres, FL
Cheapest right now: Circles DRGN MLK Pre-Ground 14g at Green Dragon Dispensary Lake Worth — $40 ($2.86 per gram)
102 comparable flower listings at 2 Greenacres dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Circles DRGN MLK Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Circles BRY Lit Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Circles Cracklin Kush Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Circles CRL HGH Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Circles Chili Chill Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Old Pal Cosmic OG Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Old Pal Moon Meltdown Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Old Pal Mac Diesel Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Yummy 3.5g Small Bud Flower | eighth | $15$3050% off | $4.29/g | Sanctuary Cannabis Greenacres Dispensary Greenacres · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Extraterrestrial Banana 7g Ground Flower Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Sanctuary Cannabis Greenacres Dispensary Greenacres · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Gelato Mints 7g Ground Flower Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Sanctuary Cannabis Greenacres Dispensary Greenacres · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Blue Magoo Cookies 3.5g Small Bud Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Sanctuary Cannabis Greenacres Dispensary Greenacres · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Alien Rift 7g Ground Flower Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Sanctuary Cannabis Greenacres Dispensary Greenacres · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Blueberry Headband 7G Ground Flower Flower | quarter | $30 | $4.29/g | Sanctuary Cannabis Greenacres Dispensary Greenacres · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | bkd mood | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | BRY Lit | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Chili Chill | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Circles APPL CKE 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Circles APPL Taffy 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Circles Carbon Cloud 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Circles Coco N MLN 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Circles Death Candie 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Circles Dry Heat 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Circles Earth Jam 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Circles Fire Diesel 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Circles Fire Sage 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Circles Full Throttle 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Circles GRN Flash 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Circles GRPFRT Glow 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Circles Meadow Mood 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Circles Nature Rush 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Circles Night Tangie 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Circles PECH Whip 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Circles Sage Rage 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Circles STWB Slide 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Circles Zing Thing 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cracklin Kush | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | heat check | Smalls | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Sunberry Cream | Smalls | 3.5g Flower | eighth | $17.50 | $5/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Green Dragon Dark Mystery 3.5g Flower | eighth | $22.50 | $6.43/g | Green Dragon Dispensary Lake Worth Greenacres · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Greenacres flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Greenacres price: $6.43 per gram (middle of $4.29–$10). That works out to about $22.50 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Greenacres publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Greenacres price data: cheapest weed in Greenacres, cheap ounces, Greenacres flower price index, Greenacres deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.